Merle Martinson: homöopaatiat on tänapäeval rohkem uuritud kui vaktsiine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. juuli 2020 kell 19:14



“Homöopaatial on minu südames väga eriline koht, sest see on muutnud kogu meie pere elukvaliteeti ja aidanud erinevates olukordades kõigi pereliikmete puhul. Akuutsete haiguste ajal lapsed juba nõuavad õiget tera, sest nad on tundnud omal nahal, kui imekiirelt homöopaatia haigusest välja toob. Ma ise olen läbinud Kreeka klassikalise homöopaatia kooli, et olla oskustega olemas enda ja ka teiste perede jaoks,” kirjutab Telegramile loodusravi terapeut ja homöopaat Merle Martinson.

 

Homöopaatia tõhusus seisneb selles, et see vaatleb kogu keha tervikuna. Aine valimisel lähtutakse keha sümptomaatikast ja leitakse sellele vastav aine, mis hakkab liigutama haigust kehast välja, mitte lihtsalt ei likvideeri sümptomaatikat, jättes haiguse kehasse edasi laastamistööd tegema. Selle tõttu on ta imeline krooniliste haiguste puhul. Lõpptulemuseks oodatakse nagu iga teise loodusravi puhul ravimitevaba ja hea kvaliteediga elu.

 

Homöopaatia lähtub inimesest tervikuna

Meie keha räägib meiega kogu aeg sellest, mida ta vajab, aga me oleme minetanud oskuse teda kuulata. Homöopaatia toob need oskused tagasi. Haigus hakkab pihta ammu enne seda, kui veretestid midagi näitama hakkavad. Inimene tunneb end väsinuna, pahatujulisena ning elurõõm on vähenenud. Arsti juures nimetatakse sageli selles faasis inimest simulandiks.

Homöopaatias ei eraldata kehaosasid nagu lihakäntsakat, vaid arvestatakse, et inimene on tundev ja mõtlev kooslus. Tänapäeval õnneks on aina enam teadustöid sellest, kuidas meie mõttemaailm meie DNA-d muudab ehk see ei tohiks enam kellelegi udujutuna tunduda. Väga paljude asjade kohta, mis eelnevalt on peetud muinasjutuks, pole lihtsalt veel sellel hetkel teadustöid tehtud, aga meie esivanemad olid targad juba ilma selleta – aeg on neid usaldama hakata. Teadus igal sammul ju järjest enam kinnitab seda.

Homöopaatia osas on alati naeruvääristatud lahjendatuse astet – seda, et terakesed ei sisalda silmale nähtavat ainelisust. Kui ei ole midagi mikroskoobi alla panna, siis ei saa ju töötada!? Aga mis on meie immuunsüsteem? Kas seda saab kehast välja lõigata ning nagu südant eksponeerida – ei saa. Kuna homöopaatia on kujundatud just mõjutama immuunsüsteemi arvuti-osa ehk seda, mida me ei saa mikroskoobi alla panna, siis ei tohiks enam imelikuna tunduda kogu idee homöopaatiast: sarnane ravib sarnast.

Teaduslikud uuringud õigetel alustel

Pikki aastaid sooviti, et homöopaatiat testitaks samamoodi nagu allopaatilist meditsiini. Andes ühe diagnoosiga haigetele ühte ja sama ainet – nii nagu moodsa aja meditsiini puhul saavad kõik ühte rohtu. Selliste testimiste puhul ei ole ilmselgelt võimalik saada häid tulemusi, kuna süsteem ei ole ühe mõõdupuuga kõigile, vaid igaühele personaalselt lähenedes. Kui teadus hakkas sellega arvestama, on pi

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt