Ametlikud dokumendid: ahvirõugetega üritatakse varjata COVID-i vaktsiinidega immuunsüsteemile tekitatud kahjustusi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. juuli 2022 kell 16:26Foto: Yurii Kibalnik / Adobe Stock + Canva.com

Ametlikud dokumendid näitavad, et ahvirõugete pildile tõstmisega proovitakse varjata kahjustusi, mis on tekitatud immuunsüsteemile COVID-i vaktsineerimisega, mis põhjustab vöötohatist, autoimmuunset villilist haigust ja herpesinfektsiooni. Artikkel on tõlgitud väljaandest The Exposé.

 

Kas teile ei tundu kummaline, et 50 aasta jooksul pole ahvirõuged väljaspool paari Aafrika riiki kunagi pead tõstnud, aga kahe aasta jooksul pärast Covid-19 esilekerkimist on see haigus ootamatult kõigi lääneriikide ja rahvatervise ametite ning peavoolumeedia tähelepanu keskmes?

Isegi Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) peadirektor Tedros Adhanom Ghebreyesus tühistas äsja Maailma Terviseorganisatsiooni volitused ja kuulutas üksi ahvirõuged rahvusvaheliseks rahvatervise hädaolukorraks.

Kui te ei pea eelpoolmainitut intrigeerivaks, siis te ei soovi seda artiklit lugeda, sest võite maha magada peavoolumeedia õhtused uudised. Kui aga siiski süvenete sellesse artiklisse, siis võite olla üllatunud (kuid mitte tingimata), et tõendid viitavad sellele, et väidetav ahvirõugepuhang võib tegelikult olla Covid-19 vaktsineerimisprogrammi tagajärg.

 

Kuidas?

See on seotud herpese, vöötohatise, autoimmuunse villilise haiguse ja sellega, et Covid-19 vaktsineerimine kahjustab suuresti loomulikku immuunsüsteemi.

Siin on kaart, mis näitab riike, kus alates 2022. aasta mai keskpaigast on Maailma Terviseorganisatsioonile (WHO) teatatud “kinnitatud” ahvirõugete juhtudest.

 

See oli nali! Ülaltoodud on tegelikult kaart, mis näitab Pfizeri vaktsiini levikut.

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt