Dr Wodarg: ahvirõuged osutuvad sageli vaktsiini kõrvaltoimena tekkinud vöötohatiseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. juuli 2022 kell 14:10Tervisediktatuur jätkub ahvirõugete sildi all. Loomulikult on WHO välja pakutud lahendus sama, mis koroona puhul – “kiire” sekkumine ja vajalike meetmete kehtestamine. Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) püüab säilitada hirmutamist kõigi vahenditega. Euroopa riike, kust on teatatud umbes 90 protsendist kõigist ahvirõugete juhtumitest, kutsutakse tungivalt üles kiiresti sekkuma, sest “nakatumiste” arv oli juuli alguseks kolmekordistunud 4500-ni. See puudutab peaaegu eranditult mehi, ent surmajuhtumeid ei ole. Kopsuarst, epidemioloog ja endine Bundestagi-saadik dr Wolfgang Wodarg, kes oli üks esimesi koroonat täielikuks pettuseks nimetanud prominente, teatab, et ahvirõugete taga aga on midagi muud…

 

WHO regionaaldirektor Hans Kluge kutsus riike üles suurendama jõupingutusi, et “et vältida ahvirõugete levikut globaalsemaks.”

 

Ahvirõuged või vöötohatis?

Tuntud koroonameetmete ja massvaktsineerimise kriitik dr Wodarg selgitas hiljuti AUF1-le antud intervjuus, et see, mida meile ahvirõugetena müüakse, on paljudel juhtudel tegelikult vöötohatis, üks teadaolevaid koroonavaktsiini kõrvaltoimeid. Epidemioloog selgitas, et arstid peavad seda võimalust tunnistama ja uurima, kuid nad eelistavad tugineda mõttetutele testidele. “Koroonasüstide kõrvaltoimeid kasutatakse nüüd meie hirmutamiseks,” on Wodarg kindel. Pfizeri enda dokumendid toetavad selliseid eeldusi. Miljardeid sisse toova vedeliku süstimisega tehakse lisaraha. “See on perversne tööstus,” põrutab dr Wodarg.

Ahvirõugete teemal on sarnasel järeldusel ka dr Andrew Kaufman, kelle hinnangul on haiguse puhul suurima tõenäosusega tegemist ravimitest tingitud kõrvalmõjudega.

 

Delfi faktikontrolli arvates on sellised väited aga valed. Tuletame siinkohal meelde, et kui dr Wodarg pööras üle kümne aasta tagasi Euroopa Parlamentaarse Assamblee tervisekomitee juhina tähelepanu WHO seagripi pandeemia pettusele, siis kajastasid seda ka Delfi ja Eesti Ekspress.

 

WHO: surmajuhtumeid ei ole

99% nakatunutest maailmas on mehed vanuses 21-40 aastat. WHO andmetel on haiguse tagajärjel surnud seni 3 inimest, kõik Aafrikas.

Esimesed vaktsiinidoosid saabuvad Euroopasse lähinädalatel. Siiski pole kohustuslikku vaktsineerimist välja kuulutatud, süstid tehakse kättesaadavaks eelkõige riskirühmadele. Mida see täpsemalt tähendab, otsustavad riiklikud vaktsineerimiskomiteed.

 

Allikad: Wochenblick, lingid artikli sees

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt