Mis ajast võrdub viis surmajuhtumit ülemaailmse hädaolukorraga?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. juuli 2022 kell 14:38Foto: Davidbenito / Adobe Stock + Canva.com

Arvestades WHO tarmukust kuulutada ülemaailmseks tervisehädaolukorraks ahvirõugete levik, mille tagajärjel on surnud 5 (!) inimest, siis miks ei ole juba AMMU keelatud kaubelda selliste ainetega nagu tubakas (põhjustab maailmas 8 miljonit surma aastas) või alkohol (ülemaailmselt 3 miljonit surma aastas)!? Miks lubatakse end südamerahuga paksuks nuumata, kui südameveresoonkonna haiguste tõttu sureb 18 miljonit inimest igal aastal

 

Kusjuures ahvirõugete puhul tegemist on WHO poolt antava kõrgeima hoiatusega ning praegu on veel vaid kaks sellist tervisehädaolukorda koroonaviiruse pandeemia ja jätkuvad jõupingutused lastehalvatuse likvideerimiseks... WTF!!!???

Mis toimub? Kuidas ikka veel on WHO üldse mingi autoriteet? Kes võtab sellist organisatsiooni tõsiselt?

Kas see on mingi paralleelreaalsus või düstoopiline unenägu? Millal me sellest kollektiivselt ärkame?

 

“AGA tubakas, alkohol ja liigsöömine ei levi viiruslikult.” Tõesti? Oled selles nii kindel? Mida viiruslik levik sinu jaoks tähendab? Kui inimesed õpetavad üksteisele halbu kombeid, siis see ei ole “viiruslik”? Mis vahel on “viirusel” ja “viirusel”? Kas teadlikult levitatav “viirus” on ÕIGEM ja OHUTUM kui “nakkuslikult” leviv viirus? Surmade numbrid seda ei näita ju?

Isegi “superleviva” ja “superohtliku” koroonaviiruse ülemaailmne “lõiv” on 2,5 aasta peale kokku (!) 6,4 miljonit (kusjuures enamustes riikides oli ligi 99% positiivse testiga surnutest kaasuvad haigused, ka Eestis). Ja aina enam tuleb välja tõestusmaterjale, et piirangutel ei ole olnud koroonaviiruse leviku piiramisele mingit mõju (nt siin, siin ja siin).

Tule kapist välja ka sina – me kõik teame, et see on hoax.

 

Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

Telegrami loojad

 

PS. Kui tahad veidi ajugümnastikaga tegeleda, siis võid omal vastutusel vaadata ka neid videoid:

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt