Telegrami uudised (28/22): Taani tervisejuhi ülestunnistus ja globalistide superlinn Euroopas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. juuli 2022 kell 16:30Fotokollaaž: ekraanikuvad +  Valeri Luzina / Adobe Stock + Canva.com

Teie ees on lühikokkuvõte Telegrami uudistest 2022. aasta 28. nädalast ehk ajavahemikust 11.-17. juuli. Põhitähelepanu said laste koroonavaktsineerimine ja Suure lähtestamisega seotud majandusprobleemid.

 

Lisaks sellele on nüüd Eestis võimalik registreeruda neljandale koroonavaktsiini doosile. Kes on need julged, kes seda tegema jooksevad?

Vaata lähemalt:

 

1

https://www.telegram.ee/maailm/uruguays-peatati-alla-13-aastaste-laste-vaktsineerimine-covidi-vastu

Uruguays peatati alla 13-aastaste laste vaktsineerimine Covidi vastu

Uruguay kohtunik Alejandro Recarey taotles ametivõimudelt ja Pfizerilt seoses laste vaktsineerimise vastu seisva kohtuasjaga üksikasjalikku teavet Covid-vaktsiinide kohta. Kuna tervishoiuministeeriumi vastused kohtunikku ei veennud, peatas ta alla 13-aastaste laste Covidi vastu vaktsineerimise Uruguays esialgu kuni vaktsiinitootjatega sõlmitud lepingute avaldamiseni. Ministeerium aga keeldub konfidentsiaalsusele viidates neilt avaldamast (sarnaselt Eestile).

Ametivõimud on juba teada andnud, et kaebavad kohtuotsuse edasi. Tegemist on siiski murrangulise otsusega kogu maailmas, mis loodetavasti paneb mõtlema ja tegutsema teisigi.

 

2

https://www.telegram.ee/maailm/pommvideo-taani-tervisejuht-tunnistab-et-laste-koroona-vastu-vaktsineerimine-oli-kasutu

Taani tervisejuht tunnistab, et laste koroona vastu vaktsineerimine oli kasutu

22. juunil tutvustas Taani valitsus uut koroonastrateegiat. Riigi terviseameti juht Søren Brostrøm tunnistas pressikonverentsil, et laste vaktsineerimine oli kasutu ja sellega endisel kujul ei jätkata. Sama rääkis ta ka TV2 saates “Go’ aften Live”.

 

3

https://www.telegram.ee/maailm/video-usa-s-vaktsineeritakse-kolmanda-doosiga-5-kuni-11-aastaseid

USA-s vaktsineeritakse kolmanda doosiga 5 kuni 11-aastaseid

Kui alles teatati USA-s, et alustatakse alates 6-kuuste imikute koroona vastu vaktsineerimist, siis nüüd tehakse 5-11 aastastele juba kolmandeid doose. USA vaktsiinide nõuandekomitee ei soovitanud 5 kuni 11-aastastele tõhustusdoosi, seetõttu võeti otsus vastu nõunike heakskiiduta. Ka Eesti immunoprofülaktika komisjon ei välista laste tõhustusdoose… Kui lapsed ei ole koroona riskirühm, siis kellele on selline otsus kasulik?

 

4

https://www.telegram.ee/maailm/who-peadirektor-soovib-et-inimesed-paneksid-maskid-taas-ette-naljavideo

WHO peadirektor soovib, et inimesed paneksid maskid taas ette

Teisipäeval ütles WHO peadirektor Tedros Adhanom Ghebreyesus oma avalikus pöördumises, et väidetavate Covidi juhtumite arvu tõusu tõttu on maskinõude taastamine hädavajalik.

Kas tõesti võib üks COVID-19 “pandeemia” kõige küsitavama tõenduspõhise väärtusega ilming tagasi tulla?

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/the-great-reset-euro-langes-20-aasta-madalaimale-tasemele

The Great Reset: euro langes 20 aasta madalaimale tasemele

Kui veel aasta tagasi maksis 1 euro 1.20 dollarit, siis möödunud nädalal langes euro hind 1 dollari peale ning 12. juunil hetkeks isegi USA dollarist odavamaks.

Valuuta langus mõjutab Euroopa majandust ja suurendab inflatsiooni veelgi.

 

6

https://www.telegram.ee/nwo/globalistide-superlinn-tristate-city-saab-saru-hollandlaste-ulestous-great-reseti-vastu

Globalistide superlinn Tristate City saab säru: hollandlaste ülestõus Great Reseti vastu

Hollandi valitsuse uus rohepöörde CO2-poliitika viib ettevõtted pankrotti ja sunnib põllumehi oma maid müüma. Selle Great Reseti ehk Suur lähtestamise kavasse sobituva käigu eesmärk on rajada asulad põllumeestelt võõrandatud maadele, et realiseerida “jätkusuutliku” megalinna projekt. Tristate City Network veebilehel lubatakse, et tegu saab olema Euroopa uue nn superlinnaga Benelux + Saksamaa aladel, mis aitab kaasa tuleviku globaalse tsivilisatsiooni kaardistamisele.

Kuid hollandlastele valitsuse plaan meeltmööda pole ja nii astub ka aina enam tavakodanikke koos põllumeestega tänavatele meelt avaldama.

 

7

https://www.telegram.ee/maailm/kanada-valitsus-tahab-ka-pollumajanduse-pohja-ajada

Kas Kanada valitsus tahab ka põllumajandust põhja lasta?

Põllumajanduse hävitamisele ei panusta mitte ainult Hollandi ja Hispaania valitsuste WEF-i käsilased, vaid ka Kanada peaminister Trudeau ajab sama suunda (kes on ka ise WEF-i koolkonna poiss). Ning seda Maailma Majandusfoorumi poolt peale surutava kurjakuulutava kliimapoliitika nimel.

Nagu Hollandis, loodab ka Kanada valitsus väetiste CO2 heitkoguste olulise vähenemisele. Aastaks 2030 tuleks neid vähendada vähemalt tasemele, mis oli enne 2020. aastat.

See aga tähendaks põllumeestele olulist sissetuleku langust, mis võib päädida pankrotiga.

Samal ajal toetavad kanadalased moraalselt ka Hollandi põllumehi. Torontos tulid inimesed Kanada ja Hollandi lippudega tänavatele:

 

8

https://www.telegram.ee/arvamus/kes-valitseb-maailma-wefi-ja-transparency-internationali-andmetel

Kes valitseb maailma – Maailma Majandusfoorumi ja Transparency Internationali andmetel

WEF-i veebilehel ilmunud artiklis, mille üheks autoriks on ka Transparency Internationali juht, tuuakse välja ebatavaliselt avalikult maailma n-ö tõelised valitsejad. Kas keegi on üllatunud, et vastuseks on finantssektor? Ehk siis pangad, varahaldurid, riskifondid, erakapitalifirmad ja mitmesugused varipangad.

Näib, et mitte ainult inimõigusi ja ajakirjandusvabadust ei kasutata propagandarelvadena. Nagu Transparency Internationali ja WEF-i näitel näha, võib finantskorruptsiooni propagandaks ära kasutada ka korruptsiooni vastu võitlevat organisatsiooni…

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt