Kas sul on juba olnud keemiapilve-gripp?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. märts 2013 kell 13:42SAM_0670 Keemiapilvedest (chemtrail) on räägitud juba aastaid, kuid teema kütab siiani kirgi. Alles 27. veebruaril saatsid lugejad triibulisest taevast ja püsivatest lennukijälgedest Telegrami toimetusele fotosid. Aga kui kemikaalide piserdamine tõesti toimub, siis kellele see kasulik on ja miks?

Avaldame kordusena 7 aastat tagasi (2013) ilmunud artikli.

 

USA üks vastuolulisemaid terviseeksperte dr Len Horowitz on juba aastakümneid veendunud, et keemiapilved on mõeldud elanikkonna nõrgestamiseks, et neid oleks võimalik nakatada erinevatesse haigustesse.

Dr Horowitzi hinnangul on keemiapilvede pihustamise taga samad jõud, kes lõid AIDSi-epideemia ning püüavad läbi viia etnilist puhastust. Inimeste nõrgestamine on kasulik ravimifirmadele ja toob kaasa riikidevahelise sõltuvussuhte.

Keemiapilve-gripi tunneb väidetavalt ära selle järgi, et selle sümptomid kestavad erakordselt kaua ja nakkus ei levi päris nii, nagu viirustelt või bakteritelt eeldada võiks. Haigusetekitajaks on Horowitzi sõnul hoopis inimeste loodud patogeeniline mükoplasma, mida immuunsüsteemil on väga raske tõrjuda ja mis võib viia krooniliste haigusteni.

 

Loe täispikka intervjuud dr Horowitziga siit.

Allikas: Planet Infowars 

Wikipedia artikkel Horowitzist

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt