Üleilmne kodanikeühendus: Anna oma hääl keemiapilvede pihustamise vastu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. märts 2013 kell 14:16Ülemaailmne kodanikeühendus Avaaz kutsub oma kodulehel  andma häält keemiapilvede pihustamise vastu. Miks see on tähtis? Sest keemiapilvede pihustamine on ebaseaduslik ja ohtlik tegevus, millele tuleb avalikkuse tähelepanu juhtida ja nõuda selle peatamist.

 

Keemiapilved (chemtrails) on jäljed taevas, mis pärast lennukilt pihustamist laiali  hajudes moodustavad piimjad jutid, mis langevad hiljem keemiapilvena maa peale.  Keemiapilved sisaldavad muu hulgas alumiiniumiühendeid, titaani, baariumi, radioaktiivseid aineid ja viirusi, ütlevad Tom Bosco ja Clifford Carnicom, kes on seda nähtust uurinud üle 10 aasta.  Need ained võivad põhjustada hingamisteede haigusi, südamehaigusi, aga ka ajutist mälukaotust, peavalusid ja meeltesegadust.

Keemiapilvede pihustamine on inimõiguste vastane tegevus, mis tuleb avalikustada ja peatada. Kui sa hoolid inimkonnast ja tema tulevikust ning pead seda teemat ka enda jaoks oluliseks, saad anda oma allkirja siin.

 

Avaaz on ülemaailmne kodanikuühendus, mille huviorbiidis on sellised küsimused nagu kliimamuutused, inimõigused, korruptsioon, vaesus ja üleilmsed konfliktid. Organisatsiooni missioon on “Sulgeda lünk selle maailma vahel, mis meil on, selle maailmaga, mida soovib enamik maailma rahvaist”.

 

Allikas: Avaaz

Toimetas Õnne PuhkKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt