Video: ametlikud dokumendid tõestavad keemiapilvede olemasolu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. veebruar 2013 kell 10:03images

Keemiapilved ehk chemtrails on viimase aja üks kuumemaid teemasid. Kõikjal üle maailma pritsitakse lennukitelt keemilist kompotti, mida paljud peavad tavalisteks lennuki kondensatsioonijälgedeks.

 

 
Chemtrailsplanet.net on avaldanud video mehest, kes leidis kohalikust ülikooli raamatukogust USA Õhujõudude Akadeemia keemia käsiraamatu aastast 1990. Raamat on salvestatud mikrofilmile ja sisaldab 172 lehekülge. Huvitaval kombel on selle üllitise pealkiri “Chemtrails”, esikaanel näeme Bunseni põletist välja tulevat pilve.

 

usaf_chemtrails-chemistry-m

 

 Miks on pilootidele selline käsiraamat üldse tehtud? Raamat keskendub ilmamuutmisprogrammidele, kasutades selleks plasmaioone ja muid kemikaale. Ära on toodud ka nimekiri kemikaalidest ja keemilistest elementidest, mida programmis kasutatakse: liitiumioon, naatriumioon, berüllium, baarium, alumiiniumhüdroksiid, raudkloriid, kõikvõimalikud ioonid, juttu tehakse isegi happevihmadest.

 
Video postitaja loeb ette pika nimekirja, mida käsiraamat sisaldab ja lisab: “Tuleb endalt küsida, kuhu läheb maksumaksjate raha? Miks maksumaksjate raha eest toodetakse neid kemikaale, et inimesi mürgitada? Kas see on loogiline? Nad ütlevad meile, kuidas me oma elu elama peame ja et demokraatiat on vaja. Kuigi nad käituvad meiega samamoodi kui näiteks inimestega Egiptuses. Nad pritsivad meid keemiapilvedega.

Inimesed jäävad haigeks, insultide arv suureneb, lapsed on paksud, sest toidus on kemikaalid, puud surevad, mesilased surevad, kalad ja linnud surevad! Mul on kahju inimestest, kes ei suuda seda kõike omavahel kokku viia.”

 
Dennis Kucinich, kes kuulus 1997–2013 Ameerika Ühendriikide kongressi esindajatekotta ja proovis aastal 2008 kandideerida ka USA presidendiks, esitles 2001. aastal deklaratsiooni HR 2977 ehk Space Preservation Act of 2001 (Kosmose Kaitse Akt 2001), milles taotleti rahuotstarbelise kosmoseruumi kasutamist inimkonna nimel. Kõnealune akt sisaldas ka sõna chemtrails ehk keemiapilved, mille definitsiooniks märgiti “eksootilised relvad”. Seega: vandenõuteoreetikud ei olnud need, kes tulid välja sõnaga chemtrails – selleks oli USA valitsus ise.

 

 
Allikad: video, Chemtrails Planet

 

 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt