Pimeduseaeg? Kes on süüdi? 3. osa: mürgine toit

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. veebruar 2013 kell 12:33 

Kolumnist Alan Durier on tõeotsija, kes on uurinud para- ja vaimumaailma ning avaldanud Buduaaris kaasakiskuvaid lugusid ühiskonnas olulistel teemadel. Selles loos võtab Alan vaatluse alla mürgise toidu teema.

 

HAARP tehnoloogia suudab manipuleerida ilmaga ja seda kasutatakse erinevatel eesmärkidel. Taevas meie kohal pole enam ohutu! Kuigi ilmaga on manipuleeritud maailmas juba pikka aega, ei tea enamik inimesi, et ohtlik pole mitte ainult CO2meie taevavõlvil, vaid ka mürgised mikroelemendid, mis meid aeglaselt ja vaikselt sandistavad ja maha suruvad.

 

Keemiapilved ja GMO

Keemiapilv, mida lennukid koostöös valitsustega õhku paiskavad, sisaldab alumiiniumi, baariumi ja teiste keemiliste elementide ühendeid. See tähendab, et vihmapiisad toovad meie talumeeste põllule neidsamu kemikaale ja meie põllul kasvav toit sisaldab kahjulikke aineid.

Nii jõuab geneetiliselt muundatud toit ka meie toidulauale. Taludes kasvav toit kuulutatakse kõlbmatuks ning kehtestatakse uued normid ja nõuded, et pärssida talupidajate püüdlusi. Talud lähevad pankrotti ja varem või hiljem võtab valitsus need üldse ühel või teisel viisil inimeste käest ära. See on kõik üks pikk eelmäng – ja uskuge mind, valitsus teab, kuidas pärast eelmängu vajutada nuppe enda kasuks.

 

Ärge jooge karastusjooke!

Ma kutsun teid üles mitte jooma neid kuradima karastusjooke nii palju! Kui tahate midagi juua, siis jooge lihtsalt vett. Kui soovite täpsemalt teada, millist vett juua, siis tasub teada, et on olemas surnud vesi ja elav vesi. Elav vesi ravib ja tervendab. Näiteks jodeeritud vett saate tellida Eestist siit.

Kui soovite vett puhastada ja sellele „eluvaimu“ sisse anda, siis uurige koralliklubi kohta.

Loe ka: “Pimeduseaeg? Kes on süüdi? 1. osa: pangad” ja “Pimeduseaeg? Kes on süüdi? 2. osa: meditsiinimaffia”.

Mida arvab Alan Durier UFO-dest, loe siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt