Andmed: statistiline seos surmade ja vaktsineerimiste vahel saab aina selgemaks?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. veebruar 2022 kell 19:21Teated ülemaailmse liigse suremuse kohta 2021. aastal ei ole enam uued, vaid on nüüdseks arutluse all ka laiatarbemeedias. Suurenenud suremus on olnud üllatav, kuid suurt osa sellest ei saa koroona arvele kirjutada. Küsimusi tekitavad ka geenitehnoloogial baseeruvad vaktsiinid, mis tõelist kaitset pakkudes oleks pidanud vähemalt aasta teises pooles suremust vähendama. Süsteemi toetav meedia ei julge aga küsidagi, kas liigse suremuse põhjust võiks otsida ka eksperimentaalsetest süstidest endist. Veelgi murettekitavam on aga see, et eelmisel aastal täheldati dramaatilist liigsuremust ka laste hulgas ja see on peavoolus olnud täiesti tabu teema.

 

Laste liigne suremus pärast vaktsiinide heakskiitmist

Euromomo andmetel on alates 2021. aasta 35. kalendrinädalast üle Euroopa surnud oluliselt rohkem 0–14-aastaseid lapsi kui 2020. aastal, mil laste seas esines isegi keskmisest väiksemat suremust. Vahetult pärast 12–15-aastaste laste vaktsineerimise heakskiitmise kuupäeva 2021. aasta mai lõpus hakkas kasvama ka laste suremus.

 

Sarnast tendentsi võib täheldada ka vanuserühmas 15–44. Juba 2021. aasta alguses oli selles vanuserühmas madal liigsuremus. Alates 16. eluaastast vaktsineerimiste tingimuslik lubamine toimus 2020. aasta detsembris. Aasta jooksul muutus ka selles vanuserühmas liigsuremus järjest kõrgemaks.

 

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt