Saksa molekulaarbioloog: Kui jätkate vaktsineerimist, võib see põhjustada immuunsüsteemi häireid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. märts 2022 kell 17:25Münsteri molekulaarbioloog Paul Cullen on sattunud terava kriitika alla seoses kohustusliku vaktsineerimise ohtlikkuse osas tehtud kommentaaridega. Juba aasta tagasi süüdistas Münsteri ülikooli üliõpilaste esindus teda koroona ebateaduslikus trivialiseerimises ja nõudis professori vallandamist. “Westfälische Wilhelmsi ülikooli arstiteaduskonnas kliinilist keemiat õpetava molekulaarbioloogi professuur tuleks koroonat pisendavate avalduste tõttu tühistada,” öeldi avalduses. Youtube’ist kustutati video, milles Cullen käsitles teemat, kas PCR-teste saab üldse kasutada nakkuse tuvastamiseks ning kas haigusest paranenud on tegelikult koroona vastu paremini kaitstud kui vaktsineeritud. Sellest hoolimata on Saksamaa peavooluajaleht Die Welt teinud kriitikarahe alla sattunud teadlasega kallutamata intervjuu, milles Münsteri meditsiinilabori juht selgitab, et tema üheks olulisemaks murekohaks on mRNA vaktsiinide riskifaktorite ja kõrvalmõjude täpne töötlemine, vahendab veebileht reitschuster.de.

 

“Paul Ehrlichi instituudi (PEI) andmetel on fikseeritud 2255  surmajuhtumit. Neist 85 juhul hindas PEI seost vaktsineerimisega võimalikuks või tõenäoliseks. See on märkimisväärne tõus,” ütlec Cullen Die Weltile antud intervjuus.

Koos teiste teadlaste, epidemioloogide, statistikute ja matemaatikutega soovib ta rakendada uurimismeetodit, mis registreeriks võimalikult täielikult vaktsiini kõrvalmõjude profiili. “Me vajame COVID-19 vaktsiinide kõrvalmõjude süstemaatilist registreerimist,” nõuab ülikooli õppejõud.

 

Arsti jaoks liiga palju tööd

Tuleb arvestada, et Paul Ehrlichi Instituut kontrollib väga vähestel juhtudel, millesse patsient suri. Arstid on kohustatud kõikidest kahtlustatavatest juhtumitest teatama. Aga keegi ei kontrolli seda, kas teated on täielikud või mitte: “Arst peab ise kahtlustama, et tema nähtud tüsistus võib olla seotud vaktsineerimisega.”

Kogu asja tuum on järgmine: kui arst ise viib läbi vakt

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt