VIDEO! Dr Mercola: Tõde koroonasurmade kohta hakkab välja tulema

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. veebruar 2022 kell 16:18Koroonapandeemia alguses tekkis kahtlus, et nakkussurmade arv oli arvuliselt üle võlli lükatud. Selle kohta võis leida palju tõendeid. Kõigepealt anti haiglatele korraldus, et nad märgiksid iga patsiendi, kelle COVID-testi tulemus oli positiivne ja kes seejärel teatud aja jooksul suri, COVID surmana. Samal ajal oli teada, et PCR test on ebausaldusväärne, tekitades ülemääraselt palju valepositiivseid tulemusi. Nüüd hakkab lõpuks tõde välja tulema ning selgubki, et surmajuhtumite arv on palju väiksem, kui võisime arvata, vahendab dr Mercola, jagades videosalvestist dr John Campbell põhjaliku Covid-surmade andmeanalüüsiga.

 

Kokku oli 2020. aasta jaanuarist kuni 2021. aasta septembrini (21 kuud) COVID-19 surmajuhtumite koguarv Inglismaal ja Walesis 17 371 – see arv on kaugel sellest, mida on teatatud. 2021. aasta septembri lõpu seisuga teatas Ühendkuningriigi valitsus, et 28 päeva jooksul pärast positiivset testi oli 137 133 surmajuhtumit ja need surmad loeti seega kõik “COVID surmade” hulka.

Ühendkuningriigi terviseminister Sajid Javid tunnistas 19. jaanuaril 2022 toimunud pressikonverentsil, et valitsuse igapäevased arvud on ebausaldusväärsed, kuna inimesed on surnud ja surevad jätkuvalt koroonaga mitteseotud haigustesse ning on positiivse testi tõttu sinna loendisse lisatud. 1 Ta tunnistas ka, et umbes 40% haiglapatsientidest, keda loeti COVID-patsientideks, ei võetud ravile COVIDi sümptomite tõttu, vaid muude haiguste pärast ja nende test oli lihtsalt positiivne.

 

 

Ülaltoodud videos vaatab

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt