Koroonapettus vol 25234234123: nüüd kartkem RSV viirust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. juuli 2023 kell 15:06Nagu teatasime nädalapäevad tagasi, on Tšiilis rakendatud lastele taas näomähkmete kohustus koroonapettuse rebrändinguga, kus nüüd on nähtamatuks vaenlaseks „RSV viirus“ (respiratoor-süntsütiaalne viirusnakkus). Kuigi viirusi ega nakkushaigusi pole olemas ja kõik haigused tekivad inimese seest rakusiseselt, liigub teadusismi ususekt koos koroonaterroristidest vastutavate isikutega edasi düstoopia ja tervisediktatuuri suunas. Nüüd on ka Saksamaa valitsus alustanud „RSV jälgimist“ ja rakendab meetmeid leviku tõkestamiseks.

 

“Viiruseid pole olemas ja pole olemas teste, mis neid tuvastavad. Tegemist on toksiine täis haigete inimestega, kelle hingamisteed vajavad puhastamist. RS-viirused ei erine COVID-ist, gripist ega tavalisest külmetushaigusest. Nad lihtsalt kasutavad erinevaid nimesid ühe ja sama asja kirjeldamiseks.”

Dr Tom Cowan

Täpselt samamoodi, nagu sai ebateaduslikult rakendatud PCR-testide vigase statistikaga panna 99% maailmast uskuma olematusse pandeemiasse (loe: IQ TEST), saab täpselt sama meetodiga tekitada uue olematu viiruskolde ja võimalusel ka olematu pandeemia. Põhjus miks pärast kolm aastat kestnud koroonapettust saab endiselt inimesi nõnda lollitada ja terviseterrorismi peale suruda, seisneb selles, et kõikjal maailmas (sh ka Eestis) on 99% koroonaterroristidest endiselt oma positsioonidel. Kahjuks puudub nii Eestis kui ka mujal maailmas valitsuses ja parlamendis poliitikuid, kes oleks huvitatud koroonaterroristide vastutusele võtmisest, sest kõik parteid üle maailma läksid koroonapettusega kaasa.

Seega, rulligem lahti koroonapettus nr 25234234123 – RSV viirus

Saksamaa kantsler Olaf Scholzi valitsus kavatseb suunata Saksamaa rahvatervise ametiasutusi alustama süstemaatilist respiratoorse süntsüütilise viiruse RSV-seiret, mis ususekti kohaselt võib väikelastel põhjustada tõsiseid s

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt