Vaata treilerit: uus Eesti dokumentaalfilm “Otse ja ausalt vaktsiinidest”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. oktoober 2019 kell 12:10Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing (VLVÜ) korraldas 2019. aasta suvel suurseminari “Otse ja ausalt vaktsiinidest”, mis sai kogupikkuses (8 tundi) jäädvustatud ka videona (seminari kokkuvõtet saad lugeda siit). Nüüd on ühing sündmusest tegemas 1.40 h pikkust dokumentaalfilmi, et seminaril edastatud info tuua ka nendeni, kes seal ei osalenud ja kelle jaoks see teema on uus.

 

 

VLVÜ kodulehel seisab:

 

Head inimesed                                                                                                                                 24.oktoober 2019

Meie ühing tegutseb tänu vabatahtlikele ja eraisikute annetustele. Palume Teie abi dokumentaalfilmi “Otse ja ausalt vaktsiinidest” valmimisel (filmi pikkus umbes 1,5 tundi, esilinastus novembris 2019). Film tuleb eesti- vene- ja ingliskeelsete subtiitritega ning levitamine saab olema tasuta, et seminaril jagatud kasulik ja oluline info jõuaks võimalikult paljudeni.

Filmi valmimist saad toetada siit: 

Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

EE227700771003450737 (LHV Pank SWIFT LHVBEE22)

 

Vaktsiinikahjustuste teadvustamine, diagnoosimine ja registreerimine on tabuteema paljudele arstidele, ametnikele ja meediale. 

Seetõttu pole lastevanematel piisavalt infot ja tihtipeale ei teatagi, et lapse (kroonilised) terviseprobleemid võivad olla mõne vaktsiini kõrvalmõju. Vaktsiinikahjustuste arv on kahjuks aasta aastalt kasvav ning vajab laiemat kõlapinda.

Vaktsiinikahjustusega laste vanematena oleme üksteist toetanud ja koos käinud pikemat aega.

21.12.2018 lõime ametlikult Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingu.

Pärast mittetulundusühingu registreerimist, hakkas meieni jõudma aina rohkem lastevanemate isiklikke kogemusi vaktsiinide kõrvalmõjudest.

Me saime teada, et Eestis on väga palju lapsevanemaid, kellel on vaktsiinikahjustusega lapsed. Pered on oma murega üksi ja arstid on kinnitanud neile, et tegu on kokkusattumuse või geenirikkega.

Kui mujal maailmas on üha rohkem hakatud paljastama vaktsiinide telgitaguseid, toodetakse sõltumatuid dokumentaalfilme ja aina rohkem jõuavad avalikkuseni vaktsiinide kõrvalmõjusid paljastavad teadusuuringud, siis Eestis on see olnud tabuteema.

Vaktsiinikahjustused on palju tõsisemad ja sagedasemad kui meile seni räägitud on ja seda kinnitab aina rohkem arste ning teadlasi üle maailma.

Kui mujal maailma arenenud riikides, sealhulgas ka meie naaberriikides, on vaktsiinikahjustuste jaoks loodud kompensatsioonifondid, siis Eestis ametlikult ei ole vaktsiinikahjustusi olemas ja ei ole makstud veel ühtegi kompensatsiooni. Samas paljud vaktsiinikahjustusega lapsed ei lähe kunagi tavakooli, ei loo peret, ei ole võimelised minema tööle ja ei maksa makse, vaid jäävad eluks ajaks oma vanemate ülalpidamisele. 

Vaktsiinikahjustusega laste vanematena soovime, et inimesed saaksid teadlikumaks vaktsiinide koostisosadest ja kõrvalmõjudest ning et meil kõigil oleks oleks võimalik teha informeeritud valikuid.

Toetame üksteist!

 

Uuri lisaks: VLVÜ

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt