Kardioloog: Leetrite ja mumpsi viirused võivad päästa miljoneid elusid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2019 kell 16:44“Sellise pealkirja lugemine on kindlasti paljudele inimestele šokeeriv. Kes julgeks midagi sellist väita, liiatigi siis kardioloog? Kuid mul on tõendid, mis seda väidet toetavad,” kirjutab dr Jack Wolfson.

 

2015. aasta uuring ajakirjas Atherosclerosis leidis, et kui mehed olid põdenud lapsena leetreid ja mumpsi, oli neil 29% vähem südameinfarkte ja 17% vähem insulte. Ka naistel esines neid vähem, kuid vahe ei olnud sedavõrd suur.

Ameerika Haiguste Tõrje ja Kontrolli Keskuse (CDC) andmetel esineb USAs umbes 790 000 südameinfarkti aastas. Seega arvestades JACC uuringu tulemusi, võiks see number olla 229 000 võrra väiksem IGAL AASTAL kui inimesed põeksid lapsena leetreid JA mumpsi.

Tundub, et leetrid ja mumps vähendavad ka insuldiriski. Kui inimesed põeksid lapsepõlves leetreid JA mumpsi, oleks igal aastal 135 000 insulti vähem.

Need numbrid on arvutatud vaid meeste populatsiooni põhjal. Ka naistel esineks vähem infarkte ja insulte, kuid mitte samavõrra vähem kui meestel. Põhjus on teadmata.

 

Kas inimesed surevad leetritesse ja mumpsi?

USAs ei ole ükski laps surnud leetrite tagajärjel aastakümneid. Enamik arvatavaid leetrite surmajuhtumeid leidsid aset 1980ndatel ja olid umbes üks 1000 lapse kohta. Mõnede hinnangute kohaselt ka üks 100 000 kohta. Kontrollige surnute haiguslugu. Tõenäoliselt ei ravinud neid holistilised arstid. Kas neile anti palavikku alandavaid antibiootikume? Mumpsi surmajuhtumid on erakordselt haruldased.

Lisame juurde faktid, et leetrid võivad ennetada vähki ja mumps võib ennetada naistel munasarjavähki ning et need healoomulised lastehaigused on meie tervisele asendamatud.

Millised loomuliku põletiku ja loomuliku immuunsuse kasud meil veel puudu on? Tuleb välja, et ka Parkinsoni tõve risk väheneb tänu leetritele.

Teadlased ei uuri lastehaiguste kasulikkust. Sellised uuringud hävitaksid nende karjääri. Tervises ei ole palju raha, raha on haigustes ja ravimites.

Vaata ka: Hästi kontrollitud loomulikud infektsioonhaigused on lastele kasulikud: leetritesse haigestumise hüved.

 

DPT vaktsiinis sisalduv alumiinium on südamele toksiline

Alumiinium on ohtlik metall, mida leidub paljudes lastele tehtavates vaktsiinides. Alumiiniumi kasutatakse vaktsiinides, et tekitada immuunsüsteemis reaktsioon vaktsiini aktiivsele koostisosale. See on kas viirus või bakteriosake. Vaktsiinid, mis sisaldavad alumiiniumi, on: A-hepatiit, B-hepatiit, difteeria-teetanus-läkaköha (DTap, Tdap), Haemophilus influenzae tüüp b (Hib), HPV ja pneumokoki vaktsiinid.

Lüsosoomid on väikesed organellid, mida leidub enamikus keha rakkudest. Need on raku prügikastid, mis seedivad valke ja teisi polekule, sülitades välja jäätmed, et neid töödeldaks teistes raku komponentides või väljutataks väljaheidete, uriini, higi või kopsude kaudu.

Mitokondrid on samuti raku organellid. Selleks, et seedida jäätmeid, on lüsosoomi sisemus väga happeline. Happelisus tekib energiatarbimise protsessist, mis pumpab vesiniku ioone lüsosoomi sisemusse.

Teate, mis seda vesinikupumpa blokeerib? Õige, alumiinium! (4)

Jah, alumiinium takistab lüsosoomi happeliseks muutumist. Kui see pole happeline, siis see ei tööta ja jäätmed raku sees hakkavad kogunema. Võite ette kujutada liigsete rakus ladestuvate jäätmete tagajärgi. Milline näeks teie kodu välja, kui te kunagi prügi välja ei viiks? See meenutab mulle telesaadet “Hoarders”.

 

Alumiinium viib ummistunud arteriteni

Lüsosoomid lõhustavad lipiidide osakesi, milles sisaldub kolesterool. Kui LDL kolesterool saabub tagasi maksa, võtavad selle vastu LDL retseptorid.

Need retseptorid on nagu väikesed pesapallikindad, mis püüavad LDLi kinni ja toovad selle maksarakku. LDLi osake liigub koos retseptoriga raku sees olevasse lüsosoomi.

Kuid alumiiniumi tõttu ei ole lüsosoom piisavalt happeline ja LDLi osakese ja retseptori komplekti ei lõhustata.

Nüüd on rakk täis kolesterooli. Selle tagajärjel ei pane rakk enam välja retseptoreid, et LDLi osakesi kinni püüda. Kui LDLi osakesi ei püüta kinni ega transpordita maksa lõhustamiseks ja ümbertöötlemiseks, ringlevad LDLi osakesed kehas edasi. Neid kahjustavad põletik ja oksüdatsioon ning nad liituvad arterites olevate naastudega.

 

Alumiinium takistab olulise antioksüdandi tööd

Glutatioon on oluline keha puhastaja. See viib välja toksilised metallid ja muud mürgid. Madalat glutatiooni taset seostatakse lugematul hulgal haigustega. Teadlased on avastanud, et südameinfarkti saanud patsientidel on madal glutatiooni tase.

Alumiinium takistab glutatiooni tootmist ja funktsioneerimist. (5)

Alumiinium võib veel tekitada:

 • Kardiomüopaatiat (6)
 • Veresuhkru taseme tõusu (7)
 • Oksüdatiivset stressi (seotud südamehaigustega) (8)
 • Südameinfarkti (9)
 • Ajuhäireid ja dementsust (10)
 • Insulti (11)
 • Sünnidefekte (12)

 

Mõtle, kui palju liiva on maailmas

Kõik kolm B-hepatiidi vaktsiinidoosi sisaldavad 1 000 000 000 000 000 000 000 alumiiniumi aatomit. Umbes nii palju on maailmas liivateri. Igal aatomil on potentsiaal takistada lüsosoomide tööd.

Mõtle hoolikalt, kas on vaja süstida alumiiniumi oma vastusündinule, et väidetavalt ennetada viiruslikku infektsiooni, mis levib süstitavate narkootikumide ja prostituutidega kaitsmata vahekorras olemise kaudu.

Ükskõik, milline on sinu seisukoht vaktsiinide osas, tuleb alumiinium neist välja saada. Alumiiniumil puudub kehas biokeemiline roll ja see takistab lugematul hulgal ensüümide tööd, mis põhjustab haigusi.

Ilmselgelt on tegu olukorraga, kus meditsiinilisel sekkumisel on suurem risk kui haigusel, mida taheti ennetada.

Nagu ülevalpool öeldud, tahame, et lapsed põeksid läbi need kasulikud lastehaigused. Jätkuvad katsed nende vastu vaktsineerida on kuritegelikud ja tuleks ära keelata.

Tundub, et elaksime paremini koos viiruste ja bakteritega kui süstides oma lastele toksiine.

 

Autorist
Jack Wolfson, D.O. (artikli fotol koos abikaasa Heather Wolfsoniga, D.C. , laste ja koeraga) on sertifitseeritud kardioloog, kes tüdines sellest, et patsientide tervis ei paranenud (ja vahel halvenes) kasutades ravimeid ja protseduure.

Selle tulemusena avas ta Wolfsoni Integreeritud Kardioloogia, kus ta kasutab põhjalikke teste ning eesmärgipõhist toitumist, et ennetada ja ravida südame-veresoonkonna haigusi.

Ta ravib inimese kogu keha, jõudes probleemi juurpõhjuseni, selle asemel, et ravida vaid sümptomeid. Dr Wolfson pakub südame tervise heaks praktilisi lahendusi oma praksises Paradise Valley’s Arizona osariigis. Ta on ka Amazoni bestselleri “The Paleo Cardiologist” autor.

 

Allikad ja lisalugemist: Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing, + lingid artikli sees

Originaalartikkel: Health Impact News

Viited:

 1. https://www.cdc.gov/heartdisease/heart_attack.htm
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26122188
 3. https://www.strokecenter.org/patients/about-stroke/stroke-statistics/
 4. J Inorg Biochem. 2013 Nov; 128:229-36.
 5. Immunotherapy. 2014;6(10):1055-7
 6. J Cell Biochem. 2004 Dec 15;93(6):1267-7
 7. PLoS One. 2015 Apr 13;10(4):e0123742.
 8. J Res Med Sci. 2014 Feb;19(2):196
 9. J Expo Sci Environ Epidemiol. 2014 Jan-Feb;24(1):82-8
 10. Expert Rev Neurother. 2014 Jun;14(6):589-91.
 11. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30716572
 12. Clin Mol Teratol. 2016 Feb;106(2):95-103.

Foto: erakogu

 

Tõlkis ja toimetas VLVÜ (vaata ka: Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingu FB)Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt