Saksa Twitteris levib uus trend: #Makahetsenvaktsineerimist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. august 2022 kell 7:30Pilt: Canva.com

Mitmed endised vaktsineerimise pooldajad või olude sunnil vaktsiini teinud saksa keelt rääkivad inimesed kahetsevad oma otsust ja on sellest teada andnud Twitteris, kus levib uus trend #Makahetsenvaktsineerimist (#IchbereuedieImpfung). Tuhanded Twitteri kasutajad jagavad oma kogemusi koroona geeniteraapia süstimisest. Paljud neist lootsid riigi tungival soovitamisel tehtud “torkimise” kaudu vabadust ja tervist ning peavad nüüd maadlema ränkade tervisega seotud tagajärgedega.

 

Paljud tunnevad end reedetuna, väärkohelduna ja hüljatuna. Mõned kannatavad ka psühholoogiliselt, sest riik on peale sundinud füüsilist sekkumist kehaga seotud otsustesse. Twitteri trendi saab jälgida: #IchbereuedieImpfung, sealt leiate hulgaliselt läbimõeldud ja enesekriitilisi postitusi. Kas eestlased julgeksid siinses sotsiaalmeedias samasugust trendi algatada?

 

Näiteks kirjutab üks kasutaja:

Meie kontoris on 7 inimest #vaktsineerimata, ülejäänud (umbes 40) on vaktsineeritud. Neist 40-st 35 ütlevad, et nad kahetsevad seda otsust kõrvalmõjude tõttu ja vaktsineerisid end ainult sellepärast, et pidid seda tegema, mitte sellepärast, et nad selle mõjusse uskusid.”

Tagajärjed tervisele

Teine selgitab: Usaldasin poliitikat, võtsin kohusetundlikult 2 ampsu. Kiirabi käis 2 nädala pärast kohal kopsuemboolia kahtlusega! D-dimeer äärmiselt kõrge, nagu Wodarg hoiatas. Aitäh, Spahn, Wieler & Co. Olen varem teinud umbes 50 vaktsiini kõige vastu, kunagi polnud probleeme. Mitte kunagi enam mRNA-d!

Suur kahetsus: Innustasin oma perekonda seda tegema

Kasutaja teatab, et ta motiveeris oma perekonda vaktsineerima. Nüüd tunneb ta end süüdi, sest ta õde kannatab nüüd krooniliste valude käes ja vanaema suri vaktsineerimise tagajärjel.

Allikas: Twitter

 

Tahtevastaselt riigi poolt sunnitud:

#Makahetsenvaktsineerimist mida ma pole kunagi tahtnud ja olin sunnitud tegema vastu minu tahtmist.

Läksin sellega kaasa, et oma äri jätkata ja oma pere ära toita. Ma teadsin, et see on jama.

Mind šantažeeriti.

Ma ei unusta seda kunagi.

Allikas: Twitter

 

Vaktsineerimine eksisteerimise hirmust – tulemuseks tromboos:

22. novembril ei tohtinud ma enam töötada, kuna olin vaktsineerimata. Mina ja mu naine vaktsineerisime end eksisteerimise hirmust. 1 nädal haige ja naisel tromboosi kahtlus. Vaktsineerimise staatus tühistati 3 kuu pärast (j-+j)

#Makahetsenvaktsineerimist

Allikas: Twitter

 

Vaktsineerimiskahjustustest teatamine võib päästa elusid

Kui teil on geenisüstide mõju tervisele, pöörduge usaldusväärse arsti poole. Veenduge, et teie vaktsineerimiskahjustusest teavitataks ja ärge unustage: arst on kohustatud seda tegema. See on oluline statistilise selguse loomiseks, aga ka selleks, et arstid tagajärgedega silmitsi seisaksid. Vaktsiinikahjustuste aruanne võib päästa elusid.

Eestis saab Covidi vaktsineerimise kahustustest teatada Ravimiameti lehel SIIN.

Kui laps on saanud vaktsiini tõttu kannatada, saad infot ka lehelt Vajalik Vaktsiini-info.

Eestis on juba üle 26 500 inimese kogunenud Facebooki gruppi “Koroonavaktsiinide kõrvalmõjud“.

 

Allikad: wochenblick.at, lingid artikli sees

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt