Elukool. 9 nõuannet, kuidas koos väikelapsega kasvada

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. jaanuar 2020 kell 18:28“Lapsevanemaks olemine on suur rõõm, aga sellega käivad kaasas ka raskused. Peab olema ringikõndiv ideede vabrik, et iga päev saaks positiivselt õhtusse veereda. Mida loovam olla, seda suurem on võimalus õnnestumiseks,” kirjutab Telegramile homöopaat ja kahe lapse ema Merle Martinson.

ELUKOOL on Telegrami rubriik, kus inimesed meie seast jagavad oma elu õppetunde, koolitustel omandatud teadmisi ning raamatu- ja südametarkust.

 

Üks väga suur väljakutse lapsevanemale on rahvarohked kohad – näiteks kontsert, poeskäik või kohviku külastus. Panen kirja mõned mõtted, mis võiks siin kaasa mängida ja aidata. Mõned neist on teile kindlasti juba tuttavad, aga kui me neid enda jaoks lahti ei mõtesta, siis sageli unustame neid jälgida.

1. Vaata olukorda oma pisipõnni mätta otsast.

Kükita tema tasandile ja vaata, mida näevad tema silmad. Kas see vaade on liiga ebahuvitav ja näiteks täis täiskasvanud inimese pepusid, või liiga huvitav ning täis poeriiulitel varitsevaid värvilisi pakke, mis on loodud selleks, et kutsuda meid kõike ostma, närvisüsteemi üle stimuleerides. Väikelapsed on sellistele ahvatlustele eriti tundlikud. Hea on tuua lapse silmapaar enda silma

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt