Päikesejooga – NASA kinnitab, et supervõimete areng on võimalik

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. juuli 2013 kell 19:55Kas oled kunagi soovinud olla mitmes kohas korraga? Selles artiklis räägitakse inimvõimete arendamisest päikesevaatamise meetodi ehk päikesejooga kasutamise abil. Seda iidset praktikat kasutasid näiteks maiad, vanad egiptlased, asteegid, tiibetlased ja India joogid ja sellel väidetakse olevat mitte ainult tervendav, vaid ka inimvõimete arengut toetav mõju, mis väljendub telepaatia kasvus ja ilma söögita elamise võime väljakujunemises.

 

Mis on päikesevaatamise meetod?

Päikesevaatamise meetod, mida tuntakse ka päikesejooga ja päikesest toitumisena, on vaimne meetod, mida praktiseeritakse kõige madalama ultraviolettkiirgusega päikesevalguse ajal – päikesetõusul ja -loojangul päikesesse vaatamise seanssidena. Meetodil on oma kindlad reeglid, mida peab järgima: seda tehakse ühe tunni jooksul pärast päikesetõusu või enne päikeseloojangut, et mitte silmi kahjustada. Teiseks tuleb olla paljajalu otseses kontaktis maapinnaga. Ja kolmandaks – alustada tuleb tasapisi, esimesel päeval 10 sekundit ja edasi suurendades seansside kestust 10 sekundi kaupa.

Ukrainlane Nikolai Dolgoruki nimetab end päikesetoitlaseks. Ta on päikesevaatamise tehnikat praktiseerinud 12 aastat ja elanud sellest ajast saadik peaaegu ainult päikeseenergiast. Osa selle tehnika valdajaid on kaotanud vajaduse toidu järele juba üheksa kuud pärast päikesesse vaatamise alustamist ja jõudnud selle ajaga 44-minutiliste seanssideni päevas.

Päikesevaatamise praktikat kutsutakse ka HRM-fenomeniks, mis on saanud nime mehelt nimega Hira Ratan Manek, kes osales NASA teaduslikus eksperimendis, tõendamaks, et tal on tõepoolest supervõime elada ilma söömata. NASA rahastatud uurimisrühm Pennsylvania ülikoolis jälgis Hirat 24 tundi päevas saja päeva jooksul. NASA kinnitas, et Hira toitus tõepoolest enamjaolt õhust, manustades kogu selle aja jooksul mõnel korral väheses koguses keefiri või vett.

 

Mis toimub kehaga päikesesse vaatamise ajal?

Pärast 3-kuulist praktiseerimist hakkab päikeseenergia mõjutama hüpotalamuse kanalit, mis on ühendustee silma võrkkesta ja aju vahel. Aju aktiveerub päikeseenergia tagajärjel. Praktiseerimise alguses kogeb inimene stressist ja pingetest vabanemise tunnet, sest enamikku meie muredest “toidab” söök, mida me tarbime. Päikesest toitujatel kaovad seedeprobleemid – kuni näljatunne lõplikult vaibub, soovitatakse regulaarselt süüa seni, kuni isu iseenesest kaob.

Teiseks on täheldatud, et inimene saavutab päikesevaatamise meetodiga enesekindluse ja võime lahendada oma probleeme ilma pinge all olemata. Kõik inimesed kogevad mingil määral stressi, aga pärast mõnekuulist päikesesse vaatamise praktiseerimist kaob pinge ja hirmud asenduvad positiivsete tunnetega. Pärast kolme kuud jõutakse 15-minutiliste päikesevaatamise seanssideni.

Uuringute järgi on negatiivsed tunded enamasti seotud pettumuse ja ebaõnnestumise tunnetega, mis kaovad, asendudes positiivsete tunnetega – enesekindluse ja vaimse teadlikkuse kasvuga. Arvatakse, et negatiivsed tunded nagu viha, hirm, armukadedus ja lõbujanu on seotud just päikesevalguse puudumisega.

 

Füüsilised haigused kaovad

3–6 kuuga kaovad ka füüsilised haigused. Kui vaadata päikesesse iga päev 30 minutit, alustades 10 sekundist päevas, jõuavad ajusse kõik nn päikesevärvid. Värviteraapias kasutatakse erinevate haiguste raviks erinevaid värve. Kõik elundid ja süsteemid kehas reageerivad erinevatele vikerkaare värvustele – sama põhimõte kehtib ka toitumisteooriates. 3–4 kuu pärast soovitatakse kasutada meditatsioonitehnikaid, saamaks teada, kas keha on paranenud vastava elundi nõrkusest või haigusest. See protsess aitab kaasa keha kui terviku taastumisele.

Edasisel praktiseerimisel on täheldatud, et 6 kuu pärast ei kasuta keha kogunevat energiat mitte enam keha või vaimu tervendamiseks, vaid võimete täiustamiseks.

 

Mis juhtub pärast keha tervenemist

Pärast üle 7 kuu kestnud päikesevaatamist kestab protsess juba 35 minutit päevas ja väheneb vajadus toidu järele. Ekspertide hinnangul ei vaja keha tegelikult funktsioneerimiseks toitu, vaid energiat ja “päikesest toitumine” toodab energiat. 9. kuuks kaovad toidul maitse ja lõhn, kaovad näljatunne ja isu toidu järele. Need, kes on nii kaugele jõudnud, ütlevad, et tajuvad muutust oma aju töös – tekib omalaadne energiatalletamise tunne. Pärast 9-kuulist praktiseerimist maksimaalselt 44 minutit päevas soovitatakse keskenduda päikesesse vaatamise asemel Maale.

Kuus päeva järjest tuleb käia paljajalu (päikesepaistel) 45 minutit päevas. Paljajalu käimise ajal aktiveerub käbinääre. Asjatundjad väidavad, et iga varvas on ühendatud erineva näärmega ja paljajalu käimine aktiveerib need. Arvatakse, et suur varvas on seotud käbinäärmega, teine varvas ajuripatsiga, kolmas hüpotalamusega, neljas talamusega ja väike varvas mandelkehaga. Paljajalu käies, nii et päike paistab lagipähe, luuakse keha ümber omamoodi magnetväli, mis aitab kehal energiat talletada.

Paljajalu käimine on selle praktika üks tähtsamaid osi – just siit saab alguse maagia. Käbinääre aktiveerub aina enam ja inimese intelligentsustase tõuseb, sealhulgas paraneb ka mälu. Käbinääre toetab liikumisvõimet ja füüsilist võimekust, telepaatiat ja navigatsioonivõimet. Kui sa kõnnid iga päev 45 minutit paljajalu, oled valmis saavutama supervõimeid.

 

Kas sellel meetodil on ohte?

Arstid ja silmaspetsialistid hoiatavad otse päikesesse vaatamise eest, öeldes, et see kahjustab silma võrkkesta. Ent uuringud näitavad, et kui seda teha õigesti ja õigel ajal, siis silmade kahjustamise riski pole. Mitu aastat päikesevaatamist praktiseerinud inimesed on laskunud oma silmi regulaarselt kontrollida ja kõik on korras olnud. Sellest hoolimata soovitatakse esimestel nädalatel silmi spetsialisti juures kontrollida, et ise veenduda, et kõik on korras.

 

Samm sammult

* Alusta 10 sekundiga päevas päikesetõusul või -loojangul, suurendades protseduuri kestust 10 sekundi kaupa päevas.

* 90 päeva pärast, kui oled saavutanud selle, et vaatad päikesesse iga päev 44 minutit, lõpeta päikesevaatamine ja alusta paljajalu kõndimist (päikesepaistel), tehes seda kuus päeva nädalas 45 minutit päevas.

* Kui oled nii kaugele jõudnud, siis on iga päev tund aega paljajalu käia sinu jaoks juba käkitegu.

* Kui soovid endas arendada supervõimeid, on päikesevaatamine valgustumise teel hea algus.

 

Rohkem teavet päikesevaatamise meetodi kohta leiad siit.

Vaata videot:

1. osa

 

2. osa

 

Allikad: Guardian, Pravda Ru, David Icke’i koduleht, Sungazing 101

Loe lisaks: Delfi, Ole Terve, Dee Finney blogi

Foto: www.greatdreams.com

 

Toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt