Akasha kroonika järjejutu II osa: Inimesed ei oska end armastada

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. veebruar 2014 kell 18:30kirke 1Detsembris 2013 andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu Aingeal Rose O’Grady, kes rääkis oma tähelepanuväärsest võimest ligi pääseda Akasha kroonika informatsioonile, mis on paljude arvates iga mõtte, tegevuse, emotsiooni ja kogemuse energeetiline jäljend maailmaruumis. Eile avaldasime intervjuu 1. osa, tänases osas keskendub meedium inimsuhete probleemidele ja vastab helistajate küsimustele. Kuigi paljud suhtuvad Akasha kroonikasse ja seda vahendavatesse meediumitesse skeptiliselt, on siiski huvitav kursis olla, milliseid vaateid ja arvamusi veel maailmas esineb.

 

Viimase neljakümne aasta jooksul on O’Grady saanud sertifikaadid arvukates tervendamisalades:  reiki, hingeline laserravi (kätega auravälja parandamine), hüpnoteraapia, Kathara tervendamine ja palju muudki. Ta on olnud ka taro kaartide lugeja ja õpetaja kolmkümmend viis aastat. Ta teeb privaatseid Akasha kroonika lugemisi juba viimased viisteist aastat ning 2010. aastal hakkas ta läbi viima Akasha gruppide kohtumisi Iirimaal ja Ameerikas.

 

Kas California rannik eraldub ookeani?

Inimesed on tihti selle kohta minult küsinud, kuid siiamaani pole ma seda juhtumas näinud. Võin öelda, et Maa otsib einevaid kohti, kust rõhku välja lasta. Tekib rohkem vulkaane ja maavärinaid kohtades, kus see pole tavaline. Paljud tornaadod on tekkinud erinevate kemikaalide kasutamise tulemusena, mis muudavad kliimat – mõnes piirkonnas külmemaks, teises soojemaks. Kõik on väga ebastabiilne, enam ei saa lootma jääda nendele aastaaegadele, mida kunagi teadsid. Tahan inimestele edasi öelda, et oodake ootamatut ning varuge endale asju, mis aitaksid üle elada elektrikatkestused ja muud ebameeldivused.

 

Kas on tulemas konflikte ja suuremaid sõjaväelisi kokkupõrkeid?

Ma ei näe tuumasõda, kuigi paljud riigid on proovinud seda õhutada. Parim näide on hiljutine Süüria olukord, mis oleks võimulolijatele meeldinud. Inimesed on jõudnud arusaamisele, et probleeme saab lahendada ka rahulikult, nad on tüdinenud hävitustöödest. See kõik on osa ühest positiivsest liikumisest, millest räägin natuke hiljem. Mis puudutab kolmandat maailmasõda, siis seda ma ei näe.

Tulemas on väiksemad konfliktid, kuid need hajutatakse. Paljud riigid, näiteks USA ja Lähis-Ida riigid, teesklevad omavahelisi rahuläbirääkimisi. Juhid saavad kokku ja noogutavad päid, kuid lõppkokkuvõttes hoolitsevad riigid ikka ainult iseenda eest. Nad annavad lubadusi, millest kinni ei pea ning jätkavad oma rida. Mõned nendest riikidest hakkavad isegi hoolima oma rahvast, andes välja seadusi keskkonna ja vaeste heaks. Vastandina USA-le, kus valitsus teeb rahvavaenulikke tegusid. Selleks, et midagi muuta, peaks täielikult elimineerima preaguse korrumpeerunud režiimi ning alustama otsast peale.

Allikas näitab mulle, et on tulemas positiivne sündmus rahu kehtestamiseks, inimesed “ärkavad üles“ ja ütlevad, et nad ei taha enam niimoodi jätkata.

 

Mis on esimeseks asjaks, mille kohta inimesed nõu küsivad?

Ellujäämine, inimesed ikka kaotavad töökohti ning nad ei tea, mida peavad tegema raha nimel. Teine peamine teema on suhted.

Kirke 2 üks

Miks inimesed küsivad suhete kohta pigem teilt kui iseendalt?

Akasha näitab mulle suhete sees tekkinud probleeme, mis takistavad edasiliikumist. Enamjaolt on see suutmatus ennast armastada. Suhete ajalood ulatuvad tavaliselt kaugemale sellest elust ning neid uurides on võimalik mõista, mida inimesed tahavad üksteiselt õppida, tervendada või millest aru saada. Paljud inimesed ei ole võimelised teadvustama selle ühenduse olemasolu.

 

Kas meie sündmused salvestatakse pärast nende juhtumist või samal ajal? Kas seal on kirjas ka homsed sündmused?

Ma usun, et teatud määrani on, kuid mitte iga detail. Mingi osa meist kogeb spirituaalsel tasandil tulevikku enne, kui meie füüsilised kehad.

Homne päev võib juba kirjas olla.

 

Kas oled avastanud mingi ühise joone suhet otsivate inimeste vahel?

Näen kahte levinud joont. Iga suhe on kaugema ajalooga, kuid selles elus. Kõigel on tähendus ja eesmärk, teisisõnu, sa tead neid inimesi, kelle kohta küsid. Teine ühine omadus on inimeste suutmatus ennast amastada. Allikas on meiega sellest palju rääkinud. Ta võrdsustab armastuse kõrgete standarditega, mis ei tähenda, et inimene peab välja nägema noor ning täiuslik. Üks suuremaid probleeme maailmas on meie elamine keskpärasuses, sellepärast on ka meie suhted probleemsed ja kahjustatud. Iga suhe on erinev, kuna kõik inimesed ja nende ajalugu on ainulaadsed. Paljud probleemid oleks olemata, kui me suudaksime ennast tingimusteta armastada.

Allikas ütleb, et kõrgeim lahendus on alati kedagi õnnistada, eriti kui ta on teie vaenlane, see võib kõlada väga religioosselt, kuid muudab palju.

 

Kas me suudame oma planeedi päästa?

See on suur küsimus. Päästmise nimel peame iseendaga tööd tegema. Igaühel meist on antud võimalus arenemiseks, et seda olukorda muuta, et toimuks kosmose ja päikese koostöö, mis aitab muuta inimese olemust, tema DNA-d. On käimas üks siseprotsess, mis aitab inimestel jõuda omaenenese jumaliku väeni. Meile on antud fantastiline võimalus muuta oma madalamat mina, mis tavaliselt algab kundalini rännakuga.

 

Kuidas mõjutavad uue ajastu lapsed meie tsivilisatsiooni tulevikku? Mis sa arvad, kust nad said need imelised teadmised, kas neid treeniti või on nad hoopis hübriidid?

Osad neist on hübriidid, mis selgitab mõningaid inimröövimisi. Olen näinud gruppi, kes ei läbinud tavalist sündimistsüklit, et siia kehastuda (walk-in).

Teine rühm koosneb vabatahtlikest hingedest, kes tulid, et aidata planeedil tõusta kõrgematesse sagedustesse. Nad kasvavad üles ja loovad siin perekonnad, aitamaks rassil areneda geneetiliselt. Need hinged on juba edasijõudnud.

Kirke 2 kaks

 

Mida näitaks kroonika sarimõrvari kohta?

Akasha näitaks mulle tema olemust ning viiks mind tagasi sinna hetke, millest kõik alguse sai. Kõigel on põhjus, kellestki ei saa lihtsalt niisama tapja, tavaliselt on see mingi suurema trauma tagajärg mõnes elus. Ma olen korduvalt näinud oma hingeuuringutes, mis nende väljades toimub, miks nad on sellised, nagu nad on. Allika vaatepunktist antakse inimestele kogu aeg võimalusi muutuda, pakkudes talle armastust. Siiamaani pole kedagi saadetud igavesse põrgutulle. Pigem pannakse nad “karantiini“ mingiks ajaks ning lubatakse uuesti sündida juhul, kui hing on läbinud õppetunni spirituaalsel tasandil.

 

Mõeldes tulevikule, tekib küsimus, kas on võimalik sellele ka ligi pääseda?

Kroonikad näitavad nii halba kui ka head. Kogu tulevik ei ole ettemääratud, kuid mingi osa meist on kogenud juba homset.

Siin, ärkavas dimensioonis on meie ülesanne teha teistsuguseid otsuseid, mis muudaks tulevikku. Inimene saab oma ajavoo suunda muuta ise, kas positiivsuse või negatiivsuse suunas.

 

Helistaja Lana Floridast:

Mind huvitas see, millest varem rääkisid, et saad tagasi minna minevikku ja tekitada veel ühe ajajoone, mis muudab su energiat. Kui sul on olnud traumeeriv kogemus, kas saad siis oma enesehinnangu ja eneseusalduse tagasi?

Kui inimesed läbivad trauma, siis mingi osa neist kogeb šokki, hakkab tootma teatud kemikaale ning hormoone, mis mõjutavad nii meie keha kui ka aju. Uut ajajoont luues annad oma alateadvusele sõnumi, mis laseb lahti rakutasandil tekkinud muudatused, ravides sind mitmel moel.

 

Helistaja Alishia Portlandist:

Kas meie lemmikloomad on ka Akasha kroonikates?

Jah, loomulikult. Loomad on huvitavad, kuna paljud neist on kollektiivsed hinged. Näiteks kaelkirjakutel ja sebradel on oma hingegrupp jne. Nad arenevad kollektiivse rühmana. Pideva arengu käigus muutuvad kõik liigid. Elame väga huvitaval ajal, mil oleme hakanud nägema sõprust looduslike vaenlaste vahel. Näiteks koer hoolitseb lõvikutsikate eest või vastupidi.

 

Helistaja Pauline Queensist:

Kas sa oled näinud ka Kristuse teist tulemist?

Ma ei ole näinud Jeesust füüsiliselt tagasi tulemas. Küll aga nägin 2012. aasta lõpus ust, mille Jeesus avas. See oli armastuse ja valguse juurdevool, mis tuli Allikast. Hetkel teeb Jeesus palju muid asju teistel dimensioonidel.

 

Helistaja Steven Californiast:

Kui ennast täiustad, kas siis vajud tagasi kõiksusesse? Kas kaotad oma isiksuse mitme elu kaudu?

Ei, sa ärkad täiesti üles ning sinust saab jumal nii seest- kui ka väljastpoolt. Võtame näiteks kundalini, see on sinu jumalik leek sinus eneses. Ütleme nii, et sellel on uskumatu potentsiaal teha sinust vägev loodusjõud. Sinust saab rohkem, mitte vähem. Sa ei haihtu kõiksusesse. Mis puutub isiksusse, siis inimesed omandavad erinevaid iseloome kõikide elude vältel. Kui sa olid kangekaelne või küüniline eelmises elus, siis mõnikord kannad selle edasi oma järgmisesse ellu. Sa ei kaota kunagi täielikult oma iseloomujooni, kuid need võivad varieeruda.

 

Helistaja Rob Milwaukeest:

Mis põhjusel saad Akasha kroonikatele ligi? Kas peaksime seda kartma, kas see võib meile tagasilöögi anda?

Arvan, et see võime on kõigil olemas ning suudame pääseda ka kõrgemate teadmiste ligi, kui me ennast sinna vaid häälestame. Kui me ise piisavalt areneme, siis avanevad meile järgmised dimensioonid ja sagedused. Allikast pole keegi kukkunud, vaid planeet ise langes madalamale tasemele, me lihtsalt tulime siia appi. Need päästeoperatsioonid pole siiamaani lõppenud. Inimesed selles dimensioonis lihtsalt unustavad, kuna teatud osa meie DNA-s pole aktiveeritud. Arvan, et me ei tule siia ainult õppima, vaid ka aitama üksteisel areneda.

Ma ei usu, et peaksime seda kartma, minu kogemuste põhjal on see alati olnud kasulik. See on toonud rahu ja mõistmist inimestele ning andnud neile elu mõtte.

 

Kuula saadet siit (tund 3, 4).

 

Aingeal Rose O’Grady blogi.

Lisainfo Akasha kroonikast: Valguskoda

Fotod: api.ning.com, bluebutterfliesandme.files.wordpress.com, mindandsoulsecrets.com

Toimetas Kirke Hellamaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt