SÜDAME ÜHISVÄLI (24.05 kell 21:00): juhendab Stella Shakti

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. mai 2023 kell 20:00Fotokollaaž: Marge Teder + Pexels / Pixabay + JMBee Studio + Canva.com

Telegram.ee-s ja Telegrami Facebookis saab liituda kolmapäeviti kell 21:00 “Südame ühisväljaga” – ühises teadlikkuses viibimisega, tõstes nõnda ühisteadvust ja energiavälja, et maailm meie ümber saaks terveneda.

Tänast meditatsiooni juhendab joogaõpetaja, energiatöö õpetaja ja kanaldaja Stella Shakti.

 

Südame ühisväljas osalemiseks vaata/kuula videot kell 21.00:

Stella Shakti oma meditatsioonist: “Väike rahupaus võib Sind päästa päevadepikkusest rabelemisest, võimalik, et lausa aastatepikkustest kannatustest, sest rahu seisundis tehtud otsused on suurema tõenäosusega kooskõlas looduse ja loomulikkusega ja seega terve terviklikkuse vooga!

Mida enam inimesi suudab siin planeedil rahu seisundit hoida, seda suurema tõenäosusega väheneb ka kuritegude ja sõdade ja muude rahutuste ja haiguste müriaad.

Rahu seisundis hakkab avalduma inimese tõeline Valgus-olek ja selles elada on puhas õndsus. Isegi kõige keerulisemates olukordades saab kättesaadavaks jumalik inspiratsioon ja kõrgem juhatus, mis juhatab meid kõiki tagasi armastusse.

Armastuses elamine on igaühe oma vaba valik, aga oma energiate eest vastutuse võtmine selles uues ajastus paratamatus – iga energia, mida välja annad, toob uued tagajärjed või kingitused.
Rahulikku ja õnnistuses teadvusetasandit, armas Teekaaslane!”

 

Mis on SÜDAME ÜHISVÄLI?

Telegram.ee soovib anda teadliku panuse energiavälja tõstmisse rahu, rõõmu ja kerguse tasandile – nii lõime liikumise “Südame ühisväli”. Mõne aasta tagused uuringud HeartMathi instituudilt osutavad sellele, et inimeste mõtted ja emotsioonid mõjutavad ka meid ümbritsevaid inimesi ning keskkonda.

Instituudi teadurite leiud näitavad, et südamest leviv elektromagnetiline väli kannab infot mitme meetri kaugusele, ühendades omavahel inimesi ning elusloodust. See väli muutub eriti tugevaks, kui inimesed teevad koostööd mingi ühise eesmärgi saavutamiseks. Seega heade mõtete ja tunnete väli loob positiivset reaalsust.

Mõtetel, soovidel, palvetel ja teistel teadvuse tahteavaldustel on otsene mõju meie füüsilisele materiaalsele maailmale ja inimteadvusel on väga suur roll kogu maailmas toimuva osas – sellele koguneb aina enam ka teaduslikke tõestusi. Loe “Südame ühisvälja” kohta lähemalt SIIT.

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt