Tervendaja õpetab kasutama eluenergiat ehk chi väge

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. november 2023 kell 9:28Eluenergia, mida erinevates kultuurides nimetatakse kas chi‘ks, qi‘ks või praanaks, voolab kõiges.  See peen, kõike läbiv ja siduv energia on energeetiline ehitusmaterjal, mis moodustab nii elusa kui ka elutu füüsilise maailma. Ta voolab meie kehade sees ja ümber ning iidsed rahvad uskusid, et katkematu chi juurdevool on see, mis hoiab kõigel elaval hinge sees.

 

Üle kogu maailma on erinevates kultuurides välja kujunenud palju erinevaid elujõu juhtimise ja tervendamise praktikaid – reiki, Qi Gong, praanatervendus jpt, mille kõigi eesmärk on suurendada inimese väge, pakkuda ravi ja pikendada eluiga.

Harvadel juhtudel on praanatervendajad näidanud üles üsna üllatavaid “eriefekte”. Alltoodud videos võib näha, kuidas hiinlasest tervendaja süütab palja käega ajalehenutsaka, peatab püssirauast välja kihutava kuuli, süütab LED-lambi ja surub söögipulga lauaplaadi sisse. Tema puudutusest saavad inimesed kas särtsu või hakkab tervendatava keha kontorollimatult liikuma.

Ka kokku kutsutud teadlaste konsiilium ei suuda toimuvat mõõta ega lahti seletada. Hoolimata sellest, et chi energia oli kohalviibijatele selgesti käega katsutav ja tuntav, ei suutnud teadlaste mõõtmismasinad midagi registreerida.

Videos üles astuv energiaterapeut selgitab, et ta kasutab eraldi nii yin- kui  ka yang-tüüpi energiat (nais- ja meesenergia hiina traditsioonis) ja nende kokkusegamine võimaldab tal erinevaid tulemusi saavutada. Need eri tüüpi eluenergiad tulenevad inimkeha erinevatest piirkondadest. Kuid sellisel tasemel energiate manipuleerimiseks on eeldatav aastatepikkune pühendumine tervendajate salajasele eritreeningule ning igapäevasele meditatsioonipraktikale ja harjutamisele.

Selle filmiga soovib autor näidata, et need võimed pole siiski midagi sellist, mis oleks omane vaid vähestele erilistele inimestele. Võimas qi voolab absoluutselt igas elavas inimeses ning õppides seda tajuma ja juhtima, võib igaüks meist ennast ja teisi tervendada. Kõige lihtsam viis alustada elujõu energia tunnetamist on hõõruda peopesi kiiresti vastamisi 30 sekundit ning tunnetada, kuidas lähestikku hoitavate pihkude vahele hakkab tekkima energiapall.

Vaata videot, mida suudab inimene teha, kui ta on omandanud elujõu teadliku juhtimise oskused:

 

Loe lisaks:
Tervendavast elujõu energiast praanast ja iseenda tervendamisest kirjutab ülipõnevalt Drunvalo Melchisedek oma raamatutes “Elulille iidne saladus”, millest katkendit saad lugeda siin.

 

Allikas: Collective Evolution

Artikkel ilmus Telegramis esmalt veebruaris 2014.

Piltg: Sealed With Love

 

Toimetas Liina LiisveldKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt