Vapustav video: jäsemeteta noormees motiveerib inimesi elama

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. oktoober 2013 kell 21:32See video ei jäta kedagi külmaks. Detsembris 31-aastaseks saav Nicholas James “Nick” Vujicic  on serbia juurtega austraallane, kes annab inimestele elujõudu, motiveerides neid väärtustama elu ja otsima elu mõtet.  Vujicic on sündinud 1982. aastal Melbourne’is harvaesineva tetra-amelia sündroomiga, mis tähendab seda, et muidu terve laps sündis jäsemeteta – ilma käteta, jalgade asemel vaid kaks väikest jalaalget. Lapsepõlves oma puudega maadelnud noormees asutas 17-aastaselt mittetulundusühingu Life Without Limbs, et anda lootust neile, kel see kaduma kipub.

 

Nick õpetab inimesi vaatama elu uue pilguga ja armastama iseennast sellisena, nagu keegi on. Ta räägib, et kuigi lapsena kannatas ta selle pärast, et ta ei saa kunagi teha seda, mida ta soovib, õpetas just tema puue leidma elu tõelist mõtet ja seda väärtustama. “On vale öelda, et sa pole küllalt hea ega vääri elu,” räägib ta noortele, “mul pole vaja käsi selleks, et teile käsi ulatada.”

Nick kutsub üles mitte alla andma, unistama suurelt ja armastama elu kõigi raskuste kiuste.

Vaata Nicki inspireerivat esinemist:

 

Foto: gamechangercoaches.com

Loe lisaks: Game Changer

 

Toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt