Inspireeriv lugu: munasarjavähist terveks ilma keemiaravita

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. juuli 2013 kell 19:12coconut cancer

Evita Rampartel diagnoositi raskekujuline munasarjavähk ja arstide soovitusel oli tema ainus paranemisviis kohene operatsioon, kiirituse- ja keemiaravi. Kuid naine ei olnud selliste soovitustega rahul ja otsustas võtta ette radikaalse muudatuse oma elustiilis. Siiani oli ta olnud rahulolematu, kuid mugav “vooluga kaasa mineja“, mille tagajärjel oli ta õnnetu ja ülekaaluline. Nii tema suhe kui ka toitumine olid toksilised.

 
Evita otsustas kasutada lähenemist, mis keskendub elustiilile ja toitumisele ning sel moel õnnestus tal täielikult terveneda vähist, mis arstide sõnul oli ravimatu. Pärast alternatiivravi spetsialisti külastamist alustas ta Gersoni-tüüpi mahlapaastuga, mis koosnes kodus värskelt pressitud mahladest. See muutus oli radikaalselt erinev tema senisest menüüst, mis koosnes tavapärasest töödeldud toidust, pitsast ja sõõrikutest. See muutus näitas, mis tähendab olla tõeliselt terve ja õnnelik.

Lisaks ülekilodele kaotas Evita sapipõiest 16 kivi, mis olid moodustunud kehasse seisma jäänud mürgistest jäätmetest ja enamasti eemaldatakse selliseid moodustisi operatiivsel teel. Evita uus elustiil pani teda tundma tõeliselt ilusa ja naiselikuna, olles kaotanud üleliigse kaalu, saavutanud hea näonaha ja jume ning taastanud tervislike eluviisidega oma vaimse tasakaalu.

Paljud uuringud on näidanud, et toidud, mida sa sööd, mõjutavad tõepoolest sinu välimust. Toitainerikkad puuviljad ja köögiviljad võivad sõna otseses mõttes suurendada sinu välist ilu ning üldist meeldivust. Need parandavad loomulikul moel naha tervist ja tooni, erinevalt sünteetilistest kreemidest ja ilutoodetest, mis on toksilisi kemikaale täis ja võivad olla vähki soodustava toimega.

Evita lugu on väga inspireeriv ning peaks panema meid kõiki järele mõtlema selle osas, kuidas me saaksime paremini loodussaadusi ära kasutada oma haiguste ravimisel ja üldise heaolu parandamisel.
Tänaseks on naine saanud uuesti emaks ning pühendanud oma elu tervislike eluviiside propageerimisele ja emaduse toetamisele. Kui ta oleks läinud konventsionaalse meditsiini vähiravi teed pidi, siis oleks uuesti rasestumine olnud võimatu.

 
Vaata Evita loo kohta ka videot:

 

 
Allikas: Natural Society

Vataa lisaks: Evita Ramparte koduleht

Foto: 7daycoconutcleanse.com

 

 
Toimetas Katrin Suik

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt