Video: armastusest, intiimsusest ja ideaalsest abielust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. veebruar 2023 kell 12:13Tunnustuse ja armastuse vibratsioon on sarnased, aga kui me kuuleme kedagi ütlemas sõna “armastus”, ei ole ta üldjuhul selle vibratsiooni ligilähedalgi. Enamik inimesi võtab kätte saua, mida nimetatakse armastuseks ning vehib sellega nii, nagu seda poleks kunagi piisavalt. Armastusest rääkides mõeldakse tihti sellele, mida teised inimesed annavad, mitte armastusele, mida nad on ise valmis väljendama teiste väärtustamise kaudu.

Artikkel on tõlgitud Abraham Hicksi videost, mida saad vaadata/kuulata allpool. Esther Hicks on Ameerika inspireeriv kõneleja, kanaldaja ja autor. Ta on koos oma varalahkunud abikaasa Jerry Hicksiga kirjutanud üheksa raamatut, korraldanud Abraham-Hicksi väljaannetes arvukalt külgetõmbeseaduse töötubasid ja üles astunud 2006. aasta filmi “Saladus” originaalversioonis.

 

Selle asemel, et uisapäisa ringi joosta ja soovida, et keegi sind armastaks, proovi leida midagi, mida saad ise tõeliselt armastada. Teisisõnu, armastuse tunne on olla vibratsioonilises harmoonias oma Allikaga. Kui sa kedagi kritiseerid, siis puudub sul juurdepääas armastusele, mida su Sisemine Olemus sulle alati pakub. Kui leiad midagi, mida tõeliselt enda elus armastada, kasvõi kassipoega, ja oled tänulikkuse tundes, siis laseb sinu vibratsioon armastusel, mida väärid, voolata vabalt su juurde ja sinu kaudu.

Intiimsus on huvitav nähtus, sest enamik võrdsustab intiimsust füüsilise puudutusega. Tegelikult aga suhtlete te rohkem oma vibratsioonide kaudu, mitte niivõrd oma sõnade või tegude kaudu, suurim intiimsus joondub vibratsioonilises energias, harmoonias mis toob su ellu rohkem elujõudu, rohkem sensuaalsust.

Sensuaalsuse all on siin mõeldud, et kõik meeled on kõrgemalt poolt aktiveeritud ja kõik, mida sa näed, on ilusam, kõik, mida sa kuuled, on põnevam. Kõik, mida sa maitsed, on maitsvam. See, mida sa nuusutad, on joovastavam. See, mida sa tunned, on küllasem. Ehk kõik meeled on selle ühenduse kaudu põhienergiaga kõrgendatud.

Teisisõnu, kui võtad aega, et jõuda vibratsioonilisse harmooniasse iseenda Allikaga, enne kui jõuad füüsilisse kontakti kellegi teisega, siis ületab kogetav intiimsus kõike, mida oled seni tundnud. Kui sa iseendast lahtiühendatuna kellegagi koos oled, siis on see hoopis midagi muud. Sellepärast nii paljud otsivadki füüsilises intiimsuses armastust. Kui sul on sisemine ühendus intiimsusega, ei ole kogu Universumis sellest suuremat rahulolu.

 

Ideaalne abielu

Ideaalne abielu võiks olla selline, kus kaks inimest on enne kokkutulekut hakanud individuaalselt mõistma isekuse väärtust sel määral, et nad on valmis jõudma mõtte, sõna või tegevuse poole, mis ühendab neid ennekõike Põhienergiaga. Nii et iga partner annab enda tõelise terviku teisele. Mitte ainult füüsiline ja lahtiühendatud osa, vaid ka selle osa, mis on Allikaenergia pikendus. Sel juhul on kahe inimese ühendus ülim kaasloominguline kogemus.

Kahel inimesel, kes kokku saavad on olenemata sellest, kas nad olid kokku tulles ühendatud Allikaenergiaga või mitte, on endiselt võimalus sellega ühendus saada. Kui kaks on teadlikult iseendaga ühenduses, siis see on ideaalne kogemus.

Ideaalne on see, et kaks on ühendatud. Kes teavad, et nad on ühendatud. Kes teavad, kuidas nad on ühendatud. Kes teavad, miks nad pole ühendatud. Kes teavad, kuidas igal ajal Allikaenergiaga uuesti ühendust saada. Ideaalne abielu on selline, kus iga inimene võtab täieliku vastutuse oma enesetunde eest, kus ta ei kasuta enam teise inimese käitumist vabanduseks, miks ta ei ole endaga ühenduses. See on tõeline tingimusteta armastus. Teie abielutõotused kõlaksid umbes nii: “Ma võtan täieliku vastutuse selle eest, kuidas ma end tunnen. Ja ma ei pea sind kunagi vastutavaks. Ükski tegevus, mida sa iial pakud, ei muutu mu vabanduseks, miks ma ei tunne end hästi.”

 

Teksti allikas: https://lawofattractionresourceguide.com

Vaata videot:

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt