Alana Greene: Positiivsed afirmatsioonid aitasid mul depressioonist vabaneda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. jaanuar 2020 kell 13:04Alana Greene on endine kanepiaktivist, kes alustas kanepiteemaliste videotega Youtube’is, kuid pärast protsessi, mida neiu nimetab vaimseks ärkamiseks, koges ta endas nii suuri spirituaalseid ja füüsilisi muutusi, et oli sunnitud rohelisest imetaimest loobuma. Nüüd on Greene’i kanal keskendunud vaimsusele ja eneseabile. Ta annab muu hulgas nõuandeid “ärkamisega“ toimetulekuks, kirjeldades enda kogemusi näiteks positiivsete afirmatsioonidega, kuid puudutab ka süngemaid teemasid, nagu näiteks “hinge pimedat ööd“.

 

Afirmatsioonid muutsid mu elu ja nad saavad muuta ka sinu elu, sest nad on äärmiselt olulised külgetõmbeseaduse, vaimse ärkamise ja muutumise puhul. Nad aitavad sul hoida positiivset meeleolu, sest afirmatsioonid on põhimõtteliselt kõik see, mida sa ütled ja millest mõtled. Meie sõnadel ja mõtetel on kaasas nii võimas energia, et muudame peaaegu kõik, mis me mõtleme ja millest räägime, oma reaalsuseks. Me kõik loomegi nõnda oma isiklikku reaalsust, aga ainult vähesed teadvustavad seda.

Enne kui me teadvustame endale oma mõtteid ja sõnu, kipume ütlema “Ma olen väsinud“, “Mulle ei meeldi see töö“, “Ma tahaks, et ma ei peaks seda täna tegema“, “Mul on täna sitt olla“ jne – aga seni, kuni meil on sellised negatiivsed mõtted, loomegi energeetiliselt endale sellise reaalsuse oma mõtete ja sõnade jõul. Afirmatsioonid on olulised, sest aitavad meil reaalsust luu

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.