Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Vaata mõtlemapanevat videot: ülerahvastatuse müüt

7. juuli 2015 kell 15:48overpopulation1Kas maailm on tõesti ülerahvastatud või on see ainult müüt? Kas näljahädade põhjuseks on see, et kõigile lihtsalt toitu ei jätku või on siin mängus hoopis teised tegurid? Neile ja teistele küsimustele otsitakse vastuseid OverpopulationisaMyth.com lõbusas ja mõtlemapanevas animatsioonis, millele tegi eestikeelse tõlke Vanglaplaneet.

 

 

Allikad: Vanglaplaneet, Overpopulation is a Myth

Foto: thesleuthjournal.com

 

Toimetas Mariann Joonas

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.