Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Teisipäeval toimub ravikanepi toetuseks avalik koosolek “Et oleks vabadus valida”

17. oktoober 2016 kell 13:50Marijuana Medical ChoiceTeisipäeval, 18. oktoobril kell 16.20-18.00 toimub Tallinnas Tammsaare pargis avalik koosolek ravikanepi toetuseks. Sõna saavad Madis Masing Eesti Kanepiliidust, ravikanepi-poliitika reformimist toetavate rahvaalgatuste eestvedajad Elver Loho, Züleyxa Izmailova jt. Koha peal saab allkirjastada ka ravikanepi petitsiooni. Muusikalist vahepala pakub Meisterjaan, kes kannab ette ühe parmupilli-soolo.

 

Koosoleku eesmärk on avaldada toetust ravikanepi kättesaadavuse parandamiseks ja sellega seotud seaduste ja süsteemide reguleerimiseks.

Tähelepanu soovitakse pöörata ka inimestele meie seast, kes on aegunud seadustele jalgu jäänud ja on enda või teiste tervise kanepiga turgutamise eest kandnud, kandmas või ootamas (võimalikku) kriminaalkaristust. Üheks neist on Janek Hiiet, kes on hetkel kanepiõli vahendamise eest eeluurimisvanglas ja astub 19. oktoobril kohtu ette (kõik toetada soovijad on oodatud osalema ka 19. oktoobril kell 10 Pärnu kohtumajas aadressil Kuninga 22 toimuvale avalikule istungile).

NB! Tegemist on suitsetamise-, alkoholi-, ja vägivalla vaba sündmusega.

18okt

 

Lisainfo: sündmus Facebookis

Foto: healthimpactnews.com

 

Toimetas Mariann Joonas