Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Video: Stigmad sinu peas – kas hinnangud tekivad teadlikkusest või teadmatusest?

4. oktoober 2016 kell 18:36UntitledMillest me räägime, kui me räägime vaimse tervise häiretest? Kas hinnangud me peas tekivad teadlikkusest või teadmatusest? Kui palju neist vastab tegelikkusele ja kui palju neist on vaid me endi ettekujutluse vili? Vähene teadlikkus vaimse tervise häiretest sünnitab alusetuid eelarvamusi. Aita kaasa – ole teadlikum.

 

Allolev animatsioon on valminud projekti “Positiivse suhtumise arendamine” raames, et vähendada vaimse tervise häiretega seotud eelarvamusi ja häbi ühiskonnas, edendada sotsiaalset kaasamist ja soodustada vaimse tervise häirega noorte tööhõivet.

Teisi animatsioone näed siin: https://helpific.com/et/pad

Helpific on veebipõhine inimeselt-inimesele tugikeskkond, mille kaudu erivajadustega inimesed saavad tellida vabatahtlikke abistajaid või tasulisi teenuseid.

 

Allikad ja lisainfo: Helpific veebileht, Helpific Facebook

Pilt: ekraanikuva

 

Toimetas Mariann Joonas