Pööripäeval toimuvad Tartumaal vandenõuanalüütikute suvepäevad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. juuni 2024 kell 11:34Foto: Tarvi Trees / VASP Facebook

20. ja 21. juunil ehk suvisel pööriajal toimuvad Elva vallas esimest korda vandenõuanalüütikute suvepäevad. “On erinevaid suvepäevi, küll ettevõtete ja erakondade omi, kus on koos nii peavoolu-usklikud kui ka vandenõuanalüütikud. Hoopis meeldivam on ju aega veeta endasuguste, mõelda ja uurida julgevatega,” kommenteerib Telegram.ee-le sündmuse üks korraldajaid Kertu Luisk. 

 

Suvepäevadel on oodata ka ettekandeid ja sõnavõtte – idee on anda mikrofon ja lava neile, kes tunnevad, et soovivad mingit konkreetset teemat või oma mõtteid jagada kõigi külalistega, mitte lihtsalt omavahelistes vestlustes. “Eriti teretulnud on konkreetsete teemade spetsialistid,” märgitakse suvepäevade tutvustuses.

“Tulge kogu perega ja kutsuge ka teisi mõtlevaid inimesi osalema,” kirjutavad korraldajad, lisades kõige lõppu, et kutsutud on ka peaminister Kaja Kallas, kellele osalejatel kindlasti nii mõnigi küsimus esitada oleks.

Avaldatud on esialgne kava, mis võib muutuda, kui ülesastujaid lisandub.

20. juuni
12.00 kogunemine
13.30 avasõnad
14.00 tutvumismängud
15.00 grill
17.00 Timo tutvustab pööripäeva kombeid ja olulisust
18.00 elav muusika, vaba lava laulu- ja pillilembestele
hiljem lõke, suitsusaun

21. juuni
10.00 hommikusöök
12.00 soovijad saavad teha ettekandeid, võtta sõna
15.00 lõunapaus
16.00 ettekanded, sõnavõtud jätkuvad
18.00 kokkuvõte

 

Märgitakse veel, et riietuda tuleb vastavalt ilmale, mugavalt ning kes soovivad ööbida kohapeal, peavad telgid ja magamistarbed ühes võtma. Mugavamaid majutustingimusi pakuvad läheduses asuvad majutusasutused. Toit-jook tuleb samuti ise kaasa võtta, kohapealt saab osta BirchLagoon OÜ kasemahla jooke (mahladest veinideni).

Sündmuse Facebooki lehel on märgitud, et ajakirjanikel keelatud üritust korraldajate ja koha omanike loata jäädvustada ning kajastada.

 

Eelregistreerimine ja lisainfo: maaeluarendajad@gmail.com, Facebook

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt