Eric Clapton keeldub esinemast kontsertidel, kus publikult nõutakse vaktsiinipassi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. juuli 2021 kell 8:32Eric Clapton ütles, et ta ei esine üheski kontserdihallis, kus osalejatel on vaja tõendada, et nad on Covid-19 vastu vaktsineeritud. Varasemalt on ta rääkinud oma koroonavaktsiini tekitatud kahjustusest kahetsedes, et end üldse süstida lasi.

 

Clapton tegi oma avalduse vastusena peaminister Boris Johnsoni 19. juuli teatele, et ööklubidesse ja kontserdisaalidesse sisenemiseks on vaja vaktsiinipassi. Claptoni avaldust jagati filmiprodutsendi ja arhitekti Robin Monotti Telegrami konto kaudu, kes on samuti olnud skeptiline Covid-19 vaktsiini osas ja suhtunud kriitiliselt Ühendkuningriigi valitsuse pandeemiameetmetesse.

“Pärast peaministri teadet esmaspäeval, 19. juulil 2021 tunnen, et mul on au edastada oma teadaannet,” ütles Clapton. “Ma tahan öelda, et ma ei esine ühelgi laval, kus publikut diskrimineeritakse. Kui kõikidele inimestele ei ole osalemine ette nähtud, jätan endale õiguse kontserdi ära jätta.”

Sõnumi juurde oli lisatud link Claptoni ja Van Morrisoni lockdown´i-vastasele laulule “Stand and Deliver“.

Claptoni järgmised kavandatud esinemised Inglismaal toimuvad alles 2022. aasta mais, kui tal on Londonis Royal Albert Hallis broneeritud kaks kuupäeva ning seejärel jätkub tuur mujal Euroopas. Käesoleva aasta septembriks on aga kavas käputäis Põhja-Ameerika kontserte.

 

Allikas: Rolling Stones, lingid artikli sees

Foto: ticketcorner.ch

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt