Telegrami Podcast #79: ettevõtjast vandenõu-influenceriks (külas Janno Kurss)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. mai 2023 kell 17:40Foto: Telegram.ee + Canva.com

Telegrami stuudios käis külas ettevõtja, vabakutseline faktikontrollija ja omalaadne n-ö vandenõu-influencer Janno Kurss, kellega rääkisime vandenõudest, ärist, poliitikast ja kõigest muust.

 

Janno jutustas ka oma tegemistest web3-e maailmas, uuest tsensuurivabast sotsiaalmeediakanalist ja koolitusest, mille abil saada süsteemist sõltumatuks – nii rahaliselt kui vaimselt. Veebipõhises programmis löövad lisaks Jannole endale kaasa ka teised ettevõtjad.

Esimene pool saatest on vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

 

NB! Kõigi selle saate FB video jagajate vahel loosime välja kasti Lumiorava magneesiumivett ja Viljam Valdmaa raamatu “Miks maailm ei toimi?” Ehk alustava anarhisti käsiraamat 21. sajandil“

Lisaks annab saatekülaline Janno Kurss omalt poolt Telegrami lugejatele koodiga TELEGRAM1 oma süsteemist põgenemise kursuse www.escapeplan.space esimese kuu hinnaga 39 eurot (tavaliselt 99 eurot) ning kingib selle tulu Telegram.ee-le!

Täispikk saade, on kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Kõikide varasemate podcastide lingid leiad Telegrami lehelt. Janno Kursi tegemistel saad silma peal hoida näiteks tema Facebooki lehel või

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt