Video: Jumal ise ärgitab vaktsineerima!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. juuni 2021 kell 14:46Foto: Canva

Kui meil siin Eestis on käimas rohkem “traditsioonilised” vaktsineerimiskampaaniad, mis põhinevad vaktsiinide tõhususe üleskiitmisel, nende lauspropageerimisel ning mittevaktsineerijate suunas näpuviibutamisega, siis Saksamaal, Põhja-Vestfaali liidumaal väikeses katoliku kirikus Wewelsburgis juhatab inimesi vaktsineerima ei keegi muu kui Jumal ise.

 

Wewelsburgis asuvas väikeses katoliku kirikus aitab Jumala poole pöördumisel kaasa moodne tehnika – meeleolu loovad rahustava mõjuga valgusinstallatsioonid ning juhuks, kui õige palve mõttesse ei tule, võib valida ekraanimenüüst päevakohase palveteema helisõnumina.

Ja oh üllatust! Hauataguse häälega ärgitab Jumal ise sind hoolt kandma mitte ainult oma hinge eest, vaid ka füüsilise tervise eest, teatades, et pääseteeks Covidi kriisist, mis kogu maailma on tabanud, on loomulikult koroonavaktsiin. “Vaktsiin tugevdab meie immuunsüsteemi, samuti on tähtis Covid-19 testi teha. On selgelt tunda, et tuntakse hirmu, aga usaldus jumala vastu aitab sellest üle saada,” kinnitab Jumal.

“Minu jaoks põhineb kõik usaldusel ja ainult niimoodi saame me oma eesmärke saavutada,” teatab Jumal. Aamen.

Kuula sõnumit oma kõrvaga allolevast videost:

 

Tõlkinud: ATCG TõlkebürooKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt