PÕHJALIK UURIMISTÖÖ: kristlased on koroonavaktsiinide vastu, sest nende tootmisel on kasutatud sadu looteid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. aprill 2021 kell 6:51Allikas ja foto: Report 24

Avaldame tõlgituna portaalis Report24 ilmunud artikli, mille autor on Günther Müller. Artikkel on valminud põhjaliku uurimistöö tulemusel: “Kuna tegemist on äärmiselt vastuolulise teemaga, on meie toimetaja teinud kuu aja jooksul põhjalikku uurimistööd, kasutades selleks erinevaid allikaid, et kõik väited saaksid kinnitust. Lisatud on lingid, et lugeja saaks teabeallikaid ise kontrollida.” Telegrami toimetuse kommentaar: päris vastuoluline teema, aga artikli 150+ allikat on üsna kõnekad. 

 

Enamik inimesi pole teadlikud abortide ja vaktsiinide vahelisest seosest, veel vähem sellest, kui palju sünnieelseid tapmisi on läbi viidud ja millisel viisil need on toimunud, et saada koroonavaktsiinide jaoks vajalikke rakuliine [3-5]. Juba 2020. aasta mais hoiatas rühm piiskoppe ja kardinale oma üleskutses “tehnokraatliku türannia” ja “kõike juhtiva maailmavalitsuse” eest. Üleskutses mõisteti rangelt hukka vaktsiinide tootmisel ja arendamisel kasutatavaid aborteeritud looteid [6]. Piiskop Schneider ja veel neli kõrget katoliku vaimulikku on samuti rõhutanud oma kompromissitut hoiakut ühes usulises doktriinis ja mitmetes intervjuudes [7]. Nende arvamusega on vahepeal ühinenud ka teiste konfessioonide esindajad ja katoliku usku rahvad [9]. Samuti nõuab piiskop Schneider [10] organisatsiooni Pro Life (Elu Poolt) kõhklematut protesteerimist vaktsiinides kasutatavate aborteeritud loodete vastu.

 

Vaktsiinide tootmine 

Alates esimestest vaktsineerimiskampaaniatest (18. sajandil) on loomi kasutatud vaktsiinide massiliseks tootmiseks. Sõna vaktsiin pärineb ladinakeelsest sõnast vacca (lehm) ja sai oma nimetuse sellest, et esimene vaktsiin tehti lehma rõugete alusel, mida hakati kasutama inimrõugete ja ortopoksviiruste vastu vaktsineerimisel [11]. Loomade kasutamine vaktsiinide tootmisel toob endaga kaasa suuri kulutusi ja on tehniliselt keeruline protsess, aga mis kõige olulisem – on oht, et loomade patogeenid, nn zoonoosid, kanduvad üle inimesele [12, 13]. Lisaks loomse päritoluga koekultuuridele, leiavad vaktsiinides kasutust ka kanaembrüod, näiteks gripivaktsiinis [14].

Vähki tekitavad embrüonaalsed rakuliinid

Välistamaks loomade patogeenide ülekandumist inimesele ja kulude vähendamiseks, töötati välja punetiste vaktsiin, kus kasutati inimrakke [15]. Selleks kasvatatakse primaarkultuure otse embrüonaalsest koest, mis on aga piiratud jagunemisvõimega

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt