Miks vaigistatakse ohutu ja odava koroonavaktsiini välja töötanud Saksa arsti?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. veebruar 2021 kell 18:35Saksamaa meditsiiniprofessor Winfried Stöcker töötas möödunud aastal välja ohutu ja praktiliselt tasuta saadava koroonavaktsiini, kuid võimud on selle põhimõtteliselt ära keelanud. Euroopa Liit on tellinud/ostnud maksumaksja rahade eest üle 2 miljardi doosi koroonavaktsiini farmaatsiakartellidelt ja valitsused teevad süüdimatult oma rahva peal inimkatseid (sest vaktsiinide ohutusuuringud/katsetused on alles pooleli). Teadlane imestab, et milleks see kõik vajalik on, kui olemas on minimaalseid kulusid nõudev vaktsiin, mille loomisel pole vaja Big Pharma abi. Vastus on väga lihtne: süsteemi ei huvita inimeste tervis vaid farmaatsiakartellide kasum, arvavad asjaga seotud.

 

Omaalgatuslikel koroonavaktsiini katsetustel on tagajärjed

Riigiprokuratuur algatas kohtuprotsessi Lübecki teadlasest ettevõtja Winfried Stöckeri vastu, keda kaitseb advokaat ja Saksa paramendi alamkoja asepresident Wolfgang Kubicki.

Winfried Stöcker on lisaks julgetele teaduskatsetele ka kõrge lennuga ettevõtja. Mõni aasta tagasi ostis 74-aastane meditsiiniprofessor Görlitzis ainulaadse juugendstiilis kaubamaja ja lasi selle renoveerida vägagi muljetavaldava tulemusega, 2016. aastal ostis ta koguni Lübecki lennujaama ja laiendas seda. 1987. aastal asutas ta Lübeckis ettevõtte Euroimmun (laboridiagnostika, 3000 töötajat), mille müüs kolm aastat tagasi umbes 1,2 miljardi euro eest USA kontsernile Perkin-Elmer.

Eelmise aasta varasuvel testis ta enda peal ise välja töötatud koroonavaktsiini või nagu ta ise ütleb – SARS-CoV-2 antigeeni ja seetõttu on tal nüüd kaelas kohtuprotsess. Tema advokaat Wolfgang Kubicki kinnitab, et Stöcker süstis reie sisse nii endale kui teistele rekombinantset antigeeni lootuses, et sellest tekib immuunsus. Selle tulemusena moodustusid kõikidel patsientidel koroonaviiruse vastased antikehad, nagu teatas Stöcker ka Paul Ehrlichi Instituudi (PEI) presidendile.

Stöcker olevat PEI-ga ühendust võtnud septembri alguses. Antud asutus vastutab muuhulgas vaktsiinide ja biomeditsiiniliste ravimite heakskiitmise eest. Spiegeli andmetel saatis Stöcker oma testitulemused meili teel. Samal ajal palus ta, et ta saaks oma testid läbi viia suurema hulga vabatahtlikega, et näha, kas ka neil pole kõrvaltoimeid.

“Kuid oodatud tunnustuse asemel esitati Stöckerile kuriteokaebus,” kirjeldab Kubicki sündmuste edasist käiku.

PEI presidendi sõnul on olemas “kuriteokoosseisu kahtlus,” kuna “eksperimentaalse ravimiga“ on läbiviidud “kliiniline uuring.” Protsessi juriidiline pool on advokaadi sõnul kontrolli all. Professor Stöcker on arst, kes on seda vaktsiini testinud enda ja veel umbes 60 eelnevalt informeeritud vabatahtlikul peal. “See on ravimiseaduse kohaselt lubatud – tegemist ei ole ju kliinilise uuringuga,” sõnas advokaat. Arstina ei vaja t

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt