Delta-tüve uskumiseks peab inimene olema väga sügavas unes (delta lainetes)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. juuni 2021 kell 15:12Tõenäoliselt on tänaseks ka puruloll aru saanud, et mitte mingit pandeemiat ei ole ega ole ka olnud. Sellest hoolimata hirmutavad Terviseamet ja peavoolumeedia keset südasuve, et liikumas on veel ohtlikum ja nakkavam koroonaviiruse delta-tüvi. Tegemist on tugeva mõistusekontrolli kampaaniaga, mille ohvriks saavad langeda ainult need, kes on ise väga sügavas unes ehk madalsageduslike delta ajulainete mõju all.

 

Teadushuvi blogist saame lugeda järgmist.

Delta lained (1–4 Hz) on suure amplituudiga, olles tugevad sügava une ajal. Ärkvel olles on need vastsündinutel domineerivad, lastel suhteliselt tavalised, kuid tervetel ja kainetel ärkvelolevatel täiskasvanutel on need nõrgemad. Täiskasvanuks saades väheneb ka une ajal esineva delta rütmi tugevus.

Teisisõnu, teadus kinnitab, et delta lained (loe: usk delta-tüvesse) saavad eksisteerida ainult sügava une ajal; terved ja kained ärkvelolijad nendega eriti kokku ei puutu.

Täpselt selline ongi reaalsus: rahvas on terve ja ärkvel! Delta-tüve-nonsensi uskumuseks peab aga olema sügavas unes või joobes.

See tähendab, et süsteem teeb rahva peal intelligentsuse testi, et näha, kui suures mäluaugus peab inimene olema, et seda koroonajama uskuda. Kuningas on täiesti alasti. See on “nagu rusikas silmaauku”, “puust ja punaselt”! Kas koroonapettus saab olla veel rohkem ilmselge ja avalik?

PS! E-posti aadress, millelt Terviseamet Telegram.ee-le vastuseid saadab, on delta@terviseamet.ee

Tere tulemast idiokraatiasse!

 

Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt