Pimeduseaeg? Kes on süüdi? 2. osa: meditsiinimaffia

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. veebruar 2013 kell 13:36 

Kolumnist Alan Durier on tõeotsija, kes on portaalis Hingemaailm.ee uurinud para- ja vaimumaailma ning avaldanud Buduaaris kaasakiskuvaid lugusid ühiskonnas olulistel teemadel. Selles loos võtab Alan vaatluse alla meditsiinimaffia.

 

Meditsiin on valdkond, mis keskendub sellele, et haiged inimesed saaksid ravi. Me kuuleme pidevalt rõõmsaid uudiseid sellest, kuidas meditsiin on hüppeliselt arenenud, kuid siiski haigestub iga aastaga aina rohkem inimesi mitmesugustesse haigustesse ja viirustesse. Igal aastal sureb järjest enam inimesi vähi tõttu.

 

Vaktsiinid pärsivad vaimset arengut

Põhjus on selles, et mida rohkem leidub ravimeid, seda rohkem on juurde tekkinud haigusi. Nad (loe: valitsus) loovad ise epideemia, et oleks jälle põhjust inimesi vaktsineerida. Iga uus doos, mis teie naha alla süstitakse, sisaldab selliseid aineid, mis aitavad teie vaimset arengut kinni sõlmida. Nad ei seo teie mõistust umbsõlme, nimetagem seda pigem silmuseks. Vaktsiinid pärsivad teie mõistust keemiliste ühendite kaudu. Aga valik on teie – mõelge, kas te soovite usaldada ennast nende kätte või mitte.

 

Haiglad tegelevad haigete inimestega, nende töö on pakkuda haiguste vastu ravimeid. Nad ei tegele sellega, et teid terveks teha, vaid keskenduvad sellele, et igale haigusele oleksid ravimid ja inimene haige püsiks, aga ega haigla töötajad selles süüdi ole. Arstid ja meditsiinitöötajad on oma kohtadel sellepärast, et eksamite tegemisel nõustuvad nad ettemääratud juhistega, mida nad on õppinud. Teisiti sa eksamit ju ei sooritakski, kui sa nende juhistega ei nõustuks.

 

Tervishoiukorralduses ja teaduslikes uurimistes juhtivatel kohtadel olevad illuminaatide ninamehed ütlevad arstidele ja stomatoloogidele, mis on „tõde“ ning mida tuleks uskuda. Need omakorda annavad selle info patsientidele ja meediale edasi. Tõde on kibe pill, mida neelata.

 

Loe ka: Pimeduseaeg? Kes on süüdi? 1. osa: pangad

Mida arvab Alan Durier UFO-dest, loe siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt