Kas koos Krista Fischeriga hakkavad oma (koroona)vigu tunnistama ka teised teadlased ja riigiametnikud?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. jaanuar 2021 kell 17:54Telegram on alates koroonakriisi algusest teatanud, et Terviseameti ja peavoolumeedia poolt avaldatav igapäeavne koroonastatistika on vigane ja manipuleeritud. Selle eest on Telegrami korduvalt tembeldatud ohtlikuks libauudiste levitajaks. Möödunud aasta lõpus (29.12.2020) kinnitas aga Tervise Arengu Instituut just seda sama: igahommikused teated koroonasurmadest ei ole täpsed.

 

Paar päeva (31.12.2020) hiljem kinnitas seda sama ka korduvalt oma surmakuulutavate ennustustega mitmekümne kordselt puusse pannud teadlane Krista Fischer, kelle kõik koroonaarvutused põhinevadki vigasel statistikal, Delfis ilmunud artiklis “Segadus statistikaga. COVID-19 patsientideks loetakse ka teiste hädade tõttu haiglas olevaid, asümptomaatilisi inimesi”.

Avaldasime 9. novembril 2020 põhjaliku artikli Krista “Fritz” Fischeri ja tema kambajõmmi Mario “Boombastic” Kadastiku vigastest arvutustest/ennustustest, kus märkisime paksu kirjaga elevanti elutoas: Eesti valitsust nõustavad teadlased ei suuda eristada reaalselt haigeid inimesi ja positiivseid testitulemusi ning panevad selle kõik ühte patta.

Mis mõttes ei suudeta eraldada n-ö koroonahaiged teistest patsientidest? Saksamaal esitavad haiglad neid andmeid igapäevaselt. Näiteks Münchenis asuva Helios Kliniku andmed:

Lühidalt kokkuvõttes on meil nüüd peavoolust ja riigimeediast kinnitus, et koroonastatistika on vigane ja ülepaisutatud. Siit aga omakorda küsimus: kas sellest piisab, et kogu see koroonajama, lockdownid, piirangud jne ära lõpetada ja kes selle miljarditesse ulatuva kahju eest nüüd vastutama hakkab?

 

Hando Tõnumaa

 

Pilt: idambeer / Adobe StockKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.