Lockdown – miks pole äride omanikud tagajalgadel?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. detsember 2020 kell 11:50Kas sa mäletad, kui kevadel öeldi, et “piirangud kehtestatakse kaheks nädalaks ja siis on kõik korras”? Tänaseks peaks olema lollilegi selge, et koroona on poliitiline, mitte meditsiiniline probleem. Isegi Tervise Arengu Instituut on nüüd kinnitanud seda, millele Telegram on viidanud esimesest päevast alates: igahommikused teated koroonasurmadest ei ole täpsed.

 

Valitsus ütleb, et piirangud kehtivad 17. jaanuarini. Isegi kui peaks minema nii, et need piirangud siis lõpetataks, siis võite olla surmkindlad, et peagi tehakse järgmised piirangud.

Kõikides piirkondades üle maailma, kus on kehtestatud maskide kandmine, sh ka Eestis, pole see “viiruse levikut” vähendanud. See tähendab, et meil on teaduslikud tõendid, et maskide kandmisest pole kasu – statistika on olemas.

Valitsusel pole lockdownide osas ette näidata mitte ühtegi teaduslikku uuringut, mis õigustaks sellist käitumist.

Need sulgemised on kehtestati statistika ettekäändel, mis viiakse läbi mitte midagi ütlevate PCR-testidega, millega on positiivse tulemuse saanud muuseas ka Coca-Cola, kiivi, kits ja pawpaw puuvili.

Testidest veel nii palju, et selle testimisega saab tuvastada kõikidel inimestel kõiki viiruseid, kui protsessi piisavalt võimendada. Aga meie tervishoiu süsteem testib ainult ühte viirust ning kõik teised viirused ja haigused on lambist kadunud. See on lasteaia tase! Kas rahvas üldse mäletab, et vanasti oli olemas ka gripp ja muud haigused?

Korduvalt lausvaledega vahele jäänud Eesti juhtivad “teadlased” aga väidavad, et meil on mingisugune pandeemia, missest, et Terviseameti ja TAI enda statiska kohaselt pole suremused ega haigestumised suuremad, kui varasematel aastatel.

Esimese Avalik Kirja vastustes riik tunnistab, et kevadine lockdown tehti põhimõtteliselt sellepärast, et teised tegid ka. Kogu asja point on tekitada ajaloo suurim majanduskriis, välja suretada väike ettevõtted ning viia kogu inimkond täielikult sõltuvusse süsteemist. Maailma Majandusfoorum isegi ei varja seda “Suure lähtestamise” (Great Reset) plaani: sulle ei kuulu midagi ja sa oled õnnelik.

 

Miks pole äride omanikud tagajalgadel?

Alates sellest hetkest, mil Eestit hakkasid dikteerima täielikult ebakompetentne Terviseamet ja gestapo-Delfi, levib Eestis teadvust omav viirus.

See viirus on nii tark, et ta tunneb kalendrit ja kellaaega, omab mõõdulinti; oskab valida mitte levida laste ja profisportlaste seas; oskab valida mitte levida suurtes kaubanduskeskustes aga restoranides levib täiega; samuti levis viirus niigi praktiliselt tühjades spordisaalides aga mitte rahvast täis kaubanduskeskustes. Sellise nonsenssi tõttu tuleb lasta majandus õhku?

Viimase aasta jooksul on koroonapettuse tõttu oma ärid pidanud sulgema väga paljud firmad üle maailma. Täna on suur osa ettevõtetest oma viimastel hingetõmmetel. Ma oleks ammu munadega Toompeal loopimas neid kaabakaid! Isegi kui sa usud seda jama, kas siis äride sulgemine on seda väärt?

Kus kohas on kõik ettevõtteteliidud? Miks nad vaikivad?

Kus on kõik need inimesed, kes 80ndate lõpus “laulsid Eesti vabaks”? Miks nad kõik vaikivad?

Miks vaikivad kõik tipp-advokaadid?

Miks vaikivad arstid?

Miks vaikivad kõik erakonnad ja poliitikud selle pettuse osas?

Robustselt lastakse majandus õhku ja ettevõttete juhid ei tee teist nägugi?

Me saame andestada valitsusele kevadel tehtud apsaka eest aga tänaseks selge, et kõik piirangud on põhjendamatud. Riik peab naasema kohemaid tavapärase elu juurde! Asi on tõsine. Kui me praegu riigile vastu ei hakka, siis võib-olla on varsti selleks juba liiga hilja.

David Icke:

“Koroonapettusest mitte läbi nägemine on vaimuhaigus. Meil on olnud nüüd kuid ja kuid aega kogu seda infot protsessida ja vaadata mis meie ümber toimub. Kui sa endiselt pole aru saanud, et see on pettus, siis sa oled vaimselt haige. Haigus väljendub selles, et inimene ei ole võimeline loogiselt mõtlema ega oska teha järeldusi.”

Lõpetuseks: Et kurjusel saaksid plaanid õnnestuda, siis piisab ainult sellest, et inimesed mitte midagi ei teeks.

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt