Vabandage, mis iseseisvuspäev? Tere tulemast koroonaterroristide klubisse!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. veebruar 2021 kell 16:19Fotod: Siim Lõvi/Sander Koit/ERR/Tartu Ülikool + Canva

Teadusnõukoja liige professor Irja Lutsar soovitab taaskord piiranguid suurendada, sest “pehmed piirangud pole nakkuse levikut vähendanud”, teatab Delfi. Palju õnne iseseisvuspäevaks, vaba Eesti?

 

Ometi nenditi sama väljaande veergudel möödunud nädalal, et piirangud – täpsemalt maskide kandmise kohustus – pole koroonaviirusesse nakatumisele teadaolevat mõju avaldanud, kuna näitajad hakkasid üles minema just pärast selle kohustuse kehtestamist. Ka ajakirjanik Vilja Kiisler küsib Eesti Päevalehe veergudel, et “piirangud ei tööta, järelikult teeme neid juurde?

Lutsari sõnul on suurim murekoht Tallinna haiglad, sest need hakkavad täis saama, “voodeid jagub aga personali enam mitte”, ütles Lutsar. Muide, Lätis leiti alles mõned kuud tagasi, et Eestiga võrreldes oluliselt rangemad piirangud pole haiglakoormusele leevendust toonud.

Meil pole probleem selles, et haiglas poleks kohti, vaid selles, et Terviseamet testib lakkamatult haigla töötajaid ja saadab positiivse tulemuse saanud terved inimesed koju karantiini. Haigla ei saa toimida, sest terved töötajad on koju saadetud!

Kuidas Lutsar ja valitsus sellest aru ei saa?

Kallid koroonaterroristid: tervete inimeste karantiini saatmine on ebaseaduslik ja isikuvabaduse võtmine!

Mitu miljonit töötundi on Eesti majanduse jaoks nii mõttetult kaotatud?

Kui kaua veel laseb rahvas nendel terroristidel riigi toimimist ja eestlaste elu dikteerida? Juba ammu on selge, et mitte mingit pandeemiat siin pole, seda kinnitab ka Tervise Arengu Instituudi ametlik statistika.

Lutsar ise kinnitab, et haiglas kohti on – no shit! Rahvas on terve ja mitte mingit laustaudi pole liikvel – loomulikult on haiglates kohti. Isegi ülearu on kohti, sellepärast sulges Mustamäe haigla patsientide puudusel ühe koroonaosakonna.

Kuidas on võimalik, et Lutsar ja co pole endiselt aru saanud, et PCR-testiga ei saa määrata, kas inimene on haige või kas tal on nakkus? Sellele on tähelepanu juhtinud PCR-testi looja ja isegi WHO ning kümned tuhanded arstid üle maailma.

Meie koroonaterroristid ignoreerivad endiselt WHO uusi soovitusi alates 2021. aasta jaanuarist koroonatesti tegemiseks! Vähe sellest, nüüd näikse kasutusel olevat ka absoluutselt ebatäpsed koroona kiirtestid – et üldse haiglast abi saada, peab tegema kiirtesti, sest PCR-testiga läheks tulemuste saamiseks liiga palju aega. Kas siit võib olla pärit positiivsete testide erakordselt suur arv? Siin on üks õpetlik ja väga detailne video Itaalia teadlastelt kiirtestide usaldusväärsuse kohta. Kusjuures kiir-koroonatestiga on saanud positiivse tulemuse Coca-Cola, puuvili ja kits. Me võime nende PCR- ja koroonakiirtestidega täringud visata!

Asi on väga tõsine.

Eile ilmus Delfis suhteliselt radari alt läbi jooksnud intervjuu “Aasta koroonaga: lastehaigla pole kimpus koroonaviirusega, lastehaigla on kimpus suitsiidsete lastega”. Kes vastutab?

See uudis on suurepärane meie koroonaterrorismi jaoks – enne haiglasse sisenemist peab iga inimene tegema koroonatesti, nii et meie unistuste statistik Krista Fischer võib COVID-19 statistikasse lisada ka enesetapuriskiga inimesed ning kasumlik ärimudel jätkab pöörlemist.

Koroonapettus on massides, isegi tädi Maali on sellest aru saanud, aga Lutsar hoiab millegi pärast kümne küünega sellest õhulossist (-haiglast?) kinni… Ometi eelmisel kevadel võttis ka ta ise kriitilisemalt sõna ja ütles näiteks otse välja, et kõikide Eestis COVID-19 arvele kantud surmajuhtumite põhjus on kinnitamata: “Väga raske on praegu öelda, kas nad on surnud COVID-isse või COVID-iga, see vajab veel edasisi uuringuid.“ Ja mõned kuud hiljem tunnistaski Terviseameti juht, et ainult koroonasse on surnud vaid 17 inimest, kõigil teistel olid kaasuvad haigused…

Koroonavastaste meetmetega kaasnevad kahjud suurenevad ja surmajuhtumite arv (mitte COVID-19!) kasvab iga päevaga!

Kõike seda infot seedides tuleb paratamatult pähe mõte, et Lutsar on kas peast segi või on ta kinni makstud – vahet pole, see inimene tuleb koheselt kõrvaldada oma positsioonilt!

Keegi kodanikest ei ole selle teadusnõukoja liikmete poolt hääletanud. Ehk siis Lutsar ja tema kaaslased pole demokraatlikult seadustatud meie elu sel viisil mõjutama. See egomaniakaalne klubi muteerub iga nädal üha enam koroonaterrorismirühmituseks.

Alustuseks tuleks vähemalt avalikustada teadusnõukoja istungid – kas kirjalikult või veel parem otseülekandena, nagu seda on Riigikogu istungid. Sest rahval on õigus teada, mille alusel nende õiguseid piiratakse ja sissetulek ära võetakse.

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

Fotod: Siim Lõvi/Sander Koit/ERR/Tartu Ülikool + CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt