Koroonahullus võttis nüüd võimust ka Liina Kersna üle

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. märts 2021 kell 16:38Foto: Erik Peinar – Riigikogu Kantselei / Chancellery of the Riigikogu, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Jaanuaris 2021 toimus Riigikogu sotsiaalkomisjonis “arutelu” üle 10 000 allkirja kogunud petitsiooni “Koroonameetmed ei ole põhjendatud” osas, milles üks osalejatest oli ka Liina Kersna. Tegelikkuses mingit arutelu ei toimunud, sest enamik riiki esindanud isikuid eesotsas Üllar Lannoga otsesõnu mõnitasid kogu teemat.

 

Üks väheseid sümpaatseid ja empaatiavõimelisi riigi esindajaid oli Liina Kersna, kes juhtis tähelepanu laste terviseprobleemidele, mis on koroonameetmetest tingitud. Lisaks sellele suhtus ta ka petitsiooni esindajatesse lugupidavalt.

Pärast petitsiooni arutelu jõudis meieni  Saksamaal läbiviidud uuring, millest selgub, et maskide kandmine põhjustab 68% lastest tervisekahjustusi. Samuti on juba teada, et koroonameetmed on Eestis põhjustanud lastele suuri probleeme vaimse tervisega ja suurendanud enesetappude arvu.

Tuleme nüüd tänasesse päeva – Liina Kersnast on vahepeal saanud haridus- ja teadusminister ning jääb mulje, nagu oleks ta teinud kannapöörde. Nimelt teatab Kersna nüüd, et maskikohustus võiks olla juba alates 10-aastastel lastel ning koolides tuleks hakata tegema koroonakiirteste.

Vähe sellest, et PCR-testiga ei saa nagunii kindlaks määrata, kas inimene on haige või nakatunud, aga need kiirtestid on veel suurem loterii, millega on positiivse tulemuse saanud ka Coca-Cola, kits ja puuviljad. Soovitame vaadata ka videot, kus Itaalia teadlased väga üksikasjalikult kiirtestimist (ja selle miinuseid) tutvustavad.

Meil on nüüd aastajagu kogemust ja tõestust, et piirkondades, kus on rakendatud kohustuslik maskide kandmine, ei ole viiruse levik pidurdunud – see tähendab, et meil on teaduslikud tõestused, et maskidest pole kasu.

Saksamaa liidukantsler Angela Merker tunnistas jaanuaris, et koroonameetmete kehtestamisel on lähtutud poliitilistest kaalutlustest.

Kas meie juhte ähvardatakse? Miks meie eest otsustajad soovivad nii kardinaalselt muuta oma nägemust, seda enam, et üha rohkem on päevavalgele tulnud teaduslikke uuringuid, mis kinnitavad, et maskide kandmisel võib olla kahjulik mõju inimese tervisele?

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt