Koroonatestid on mõttetud? Coca-Cola sai Austria parlamendis positiivse tulemuse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. detsember 2020 kell 13:03Foto: Canva

Erinevalt Eestist on Austrias vähemalt kaks poliitikut, kes julgevad avalikult koroonapettusest rääkida. Avaldasime kevadel video Austria Rahvusnõukogu liikmest Dagmar Belakovitschist, kes ütles:

 

Valitsus peaks lõpuks koroona kohta tõtt rääkima! Lubatud apokalüpsis on tühistatud. Valitsus on viinud meie riigi koos oma rahva ja majandusega põhja ning nüüd vajab igasugust vabandust oma läbikukkumise varjamiseks. Koroonatööstus koosneb teise laine teatamisest, hirmust ja paanika pritsimisest kohutava epideemia varjus.”

Detsembris 2020 demonstreeris Austria Vabaduspartei liige Michael Schnedlitz Austria parlamendis kõikide nähes, et koroonatestid on mõttetud, kui ta sooritas Coca-Cola peal testi, mis osutus positiivseks

Tema testimist on küll kritiseeritud, öeldes, et igasugune happeline vedelik annaks valepositiivse tulemuse, ent kas see mitte polnudki (osaliselt) parlamendiliikme eksperimendi mõte?

Michael Schnedlitz:

Head kolleegid, nüüd kohe oma ettekande jooksul hakkan läbi viima koroonaviiruse testi, et te näeksite kui väärtusetud ja eksitavad need masskatsed on. Tõin testi kaasa otse ministeeriumist, millega ka enamik katseid läbi viiakse.

Daamid ja härrad, nüüd on mu katsealuseks jutumärkides täiesti tavaline Coca Cola ja kasutan seda testi peal, mida massiliselt kasutatakse.

Lugupeetud daamid ja härrad, see on rumalus. Need testid, mis on ostetud maksumaksja rahaga ja on kulutatud palju rohkem kui selleks vajadus oleks olnud, meil oleks hoopis vaja säilitada pensione.See test on täiesti mõttetu, seda näete te isegi, kui minu ettekanne on läbi ja meil on testi tulemus olemas.

Lugupeetud daamid ja härrad, te räägite lollusi, aga rahvas peab selle kinni maksma. Lugupeetud daamid ja härrad, vahepeal on testi tulemus selgunud, test, mille peale te raha olete kulutanud.

Lubage mul öelda, härra president, et meil on siin nüüd probleem. Meil on siin parlamendis tegemist positiivse koroonatestiga. Nimelt sai Coca Cola positiivse testi tulemuse.

Ma ka nüüd ei tea, mida sellega peale hakata, aga nii te viskate lihtsalt raha tuulde, raha mis on saadud maksudest ja mida võiks kasutada, et hoolitseda eakate eest ja hooldekodudes, selle asemel võiks investeerida meie haiglatesse ja tervishoidu.

Lugupeetud daamid ja härrad meie valitsuses, te olete oma usaldusväärsuse täielikult kaotanud. Te olete näidanud, et te pole võimelised meie riiki kriisist välja tooma, olete meid väljapääsmatusse olukorda pannud.

Ainuüksi see test näitab, kui naeruväärne see kõik on, nii kasutusele võetud meetmed kui kogu see poliitika. Kinni peavad maksma selle meie maksumaksjad ja kui teil natukenegi väärikust on, lugupeetud daamid ja härrad, siis te astute tagasi.

 

Originaalvideo: https://www.youtube.com/watch?v=0-aGdBh_sXI&ab_channel=FP%C3%96TV

Foto: Canva

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt