VIDEO: Itaalia teadlaste kontrollkatsed näitasid, et antigeeni kiirtestid leiavad positiivse tulemuse ka puuviljadelt

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. november 2021 kell 8:18Itaalia kodanikud on teadlastele esitanud korduvaid kaebusi, et koroonatestid/vatitikud pole usaldusväärsed. Professor Stefano Scoglio, dr Mariano Amici ja tehniline spetsialist Domenico D’Angelo tegid videosalvestus eksperimendist, milles testitakse antigeeni kiirtesti abil materjale (puu- ja juurvilju), millel pole midagi pistmist inimesega. Kui testid on usaldusväärsed, peaksid kõik materjalid negatiivse tulemuse andma. Kui mitte, annab see teadlaste sõnul kinnitust, et viirust pole kunagi isoleeritud ning kohus peaks asjaosalised vastutusele võtma. Telegram avaldab video eestikeelsete subtiitritega.

Video ilmus Telegramis algselt 20. jaanuaril 2021.

 

Nii laialt levinud antigeeni kiirtestide kui ka PCR-testi juhendis on kirjas: “Testid ei tohiks olla ainsaks kliinilise diagnoosi aluseks. Protseduuri tuleb läbi viia arvestades patsientide sümptomeid.” See tähendab, et testidel ei ole diagnostilist usaldusväärsust, kuid sellegipoolest lisatakse statistikasse kõik sümptomiteta patsiendid. 

Dr Mariano Amici ütleb: “Kõik see tähendab, et vatitikku (tampooni) ei saa ega ka tohiks absoluutselt võtta arvesse mistahes terapeutilise või piirava meetme rakendamisel. Kui see eksperiment osutub edukaks, saame anda kaebusele lisakaalu ja anda kompetentsele kohtunikule teada, et tegemist on pettusega. Lõppkokkuvõttes on võimalik esitada süüdistus vastutavatele isikutele.”

Eksperiment viidi läbi erinevate puuviljadega; tulemused on järgmised:

  1. Kiivi – positiivne
  2. Pirn – negatiivne
  3. Banaan – mittetuvastatav (tavaline labor määraks sellisel juhul positiivse tulemuse, sest
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt