Mõttekoht: Kas maskide kandmine hoopis soodustab viiruse levikut?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. detsember 2020 kell 13:40Valitsus ja peavoolumeedia väidavad, et meie seas levib ringi niivõrd surmav ja ohtlik viirus, et tegemist on lausa ülemaailmse pandeemiaga, mille sarnast pole varem nähtud. Kuid selleks, et teada saada, kas ka sinul on see surmav viirus, pead sa tegema testi. Tundub loogiline eksju?

 

Kui oletada, et mingisugune ohtlik viirus tõepoolest meie seas levib, siis igasugused ennetusmeetmed on igati teretulnud. Aga kui reaalsus on see, et ma ei tea isiklikult mitte kedagi, kes seda koroonajama üldse usuks; ma ei tea kedagi, kes oleks selle viirusega haige ja veel vähem sellesse viirusesse surnud, siis tekib paratamatult küsimus, kas asjad on ikka nii, nagu valitsus meile väidab. Nimelt statistikat vaadates on meil koroona asemel hoopis südamehaiguste, vähi, alko ja tubakasurmade ning suitsiidide pandeemia.

Aga tuleme nüüd maskide juurde. Paar nädalat tagasi kehtestati Eestis põhiseadusega vastuolus olev nõue, et inimesed peavad ühiskondlikes siseruumides kandma maske. Seda kõike tehakse ettekäändel, et väidetavalt levib ringi viirus, mis on lausa pandeemia. Kuid peale maskide kohustuslikuks tegemist on Eestis positiivsete testide arv pidevalt suurenenud. Peavoolumeedia pasundab juba iga päev, et “ööpäevaga tuvastati rekordarv koroonapositiivseid”.

Mida see aga siis tähendab? Kas maskide kandmine hoopis soodustab viiruse levikut? Ametlikud andmed ja statistika just sellele viitavadki – ka teistes riikides. Või on PCR-koroonatestid seatud tundlikumaks ja seetõttu on meil suurem positiivne testimäär?

Kokkuvõttes võime aga kindlalt öelda, et sõltumata sellest, mida Eesti vastutavad isikud teevad ja milliseid piiranguid nad kehtestavad, siis nn kriitiline mass (sotsiodünaamika) on saavutatud. Need on inimesed, kes ei usu enam seda koroonapandeemiat ja nad saavad aru, et tegu on poliitilise mängiga või hoopiski seda kõike juhitakse kusagilt kõrgemalt. Selliste inimestega ei saa enam manipuleerida.

Kriitiline mass kasvab iga päev suuremaks ning loob oma enda dünaamika, mis on täiesti sõltumatu massimeediast ja valitsuse moraalist (või moraalitusest). Sarnane on olukord kõikjal maailmas. Korooonapandeemia kaardimaja on kokku kukkumas.

USA poliitika Abaham Lincoln (1809-1865) on öelnud väga selgelt:

Mõnda aega saab kõiki inimesi lollitada ja mõndasid inimesi saab alati lollitada, aga kõiki inimesi ei saa kogu aeg lollitada”.

 

Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt