Silver Meikar: Võim korrumpeerib

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. aprill 2013 kell 17:51 

Rahaskandaali tõttu Reformierakonnast välja visatud Silver Meikar kinnitas, et ei välista tulevikus mõne parteiga liitumist, vahendas ERR.

 

Meikar rääkis rahvakogu arutelupäeval ERR-ile, et praegu ta uut erakonda ei otsi, kuid ei välista ühinemist tulevikus. “Ma olen alati teinud vahet poliitikas osalemisel ja erakonnas osalemisel. Ma olen ka praegu jätkuvalt poliitikas ja /…/ antud juhul olen ma oma rolliga rahul,” kinnitas ta. “Aga ma kindlasti ei välista seda, et ma mingil hetkel kaalun mingi erakonnaga ühinemist,” lisas Meikar.

Skandaali meenutades rääkis ta, et kriminaaluurimise alustamine oli üllatus, kuid kahju on sellest, mingit lahendust pole see küsimus saanud.

Meikari hinnangul on korruptsiooni ennetamisel oluline, et võim vahetuks. Ta tõi näiteks, et sotsid on suutnud skandaale vältida just seetõttu, et pole olnud võimul. “Võim korrumpeerib. Paljudes asjades – nii Tallinnas kui ka riigi tasandil – on probleemid alguse saanud sellest, et võim pole vahetunud.”

 

Allikas: ERR

Foto: Elllo

 

Toimetas Õnne Puhk

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt