Telegram tunnustas Postimehe ajakirjanikku Herman Kelomeest tänukirjaga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. juuli 2020 kell 9:09Kuigi Postimehe ajakirjanik Herman Kelomees on juba pikemat aega meile teadmata põhjustel tegelenud Telegramile kaigaste kodaratesse loopimisega, oleme me siiski talle tohutult tänulikud, sest just Kelomehe hiljutisest artiklist saime teada, et mitmed Eesti suured kaubandusketid on tsensuuri vastu ja jätkavad hoolimata ajakirjaniku mahitusest Telegrami uue ajakirja müümist.

 

Oma tänu väljendamiseks otsustasime härrat 16. juulil tunnustada tänukirjaga, millele lisasime veel Tallinna kõige kaunimate lillekimpude valmistaja meistritöö Rotermanni lillepoest (FleuR Royale by Peter Boeijkens), Anneli Viigi käsitöö šokolaadivaliku ning kunagise Saksa tippajakirjaniku Udo Ulfkotte raamatu „Ostetud ajakirjanikud“ (Reval-Buch, 2019).

Tänukirjas seisis:

Täname Postimehe ajakirjanikku Herman Kelomeest, et te oma 7. juulil 2020 ilmunud kirjutisega (“Rimi ja Coop eemaldavad lettidelt ohtliku valeinfo, teised endal vastutust ei näe “) taastasite meie usu põhiseadusejärgsesse mõtte- ja sõnavabadusse Eestis. Nimelt selgus artiklist, et enamus suuri kaubanduskette on sõnavabaduse poolt ning tsensuuri vastu.

Allkirjadega versioon on praeguseks ilmselt juba Kelomehe seina või laua peal

Telegram seisab edasi mõtte-, sõna- ja ajakirjandusvabaduse poolt ja tunnustame ka edaspidi neid, kes neid väärtusi hoiavad.

 

 

Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas

Telegrami loojad

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt