Pea 2000 saksa arsti ja teadlast algatasid uurimise: Covid-19 ametlik lugu ei ole tõene

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. august 2020 kell 16:09Foto: ekraanikuva

Juba 9. juulil algatasid saksa meditsiinidoktorid liikumise, mille nimi on COVID-19 Parlamendiväline Uurimiskomisjon. Alguses koosnes see 500-st saksa arstist, teadlasest ja sõltumatust eksperdist, kuid nüüd on avalikult nähtaval peaaegu 2000 nime. Huvitav, miks see pole see uudis suurde meediasse jõudnud? Avaldame nende pressikonverentsi video koos eestikeelsete subtiitritega, head vaatamist!

 

“Me teeme seda sellepärast, et valitsus ei tee oma tööd. Poliitikud ei tegele Covid-19 uurimisega ei Saksamaal, Austrias, Hispaanias ega mujal maailmas. Seega meie ja kodanike ülesanne on teha seda tööd ning teha seda õigesti. 

Meil on tõsiseid kahtlusi, kas Covid-19 ametlik lugu vastab tõele. Kusjuures on meil tõendeid, et see on ülemaailmselt võlts. See pole lihtsalt tõsi ja peame esitama küsimuse: miks? Kes sellest kasu lõikab?

Meie liikumine on umbes 10 nädalat vana; oleme palju saavutanud. Meil on meeleavaldusi kogu Saksamaal ja kogu Euroopas. Miks me seda teeme? Tahame kaitsta oma perekondi ja oma kodanikke.”

 

Allikad: Twitter, YouTube, Ärzte für Aufklärung, ACU2020

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Madis Mark

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt