Telegrami konverents 2015 VIDEO: Asse Sauga – “Bitcoin kui korruptsioonivaba platvorm”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. juuni 2015 kell 11:59asse

Foto: ekraanikuva

Tallinnas Salme Kultuurikeskuses toimus 3. aprillil esimest korda Telegrami konverents, mida külastas üle 900 inimese. Kogu programmi rikastasid 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimese loengud, täna pakume teile kuulamiseks Asse Sauga ettekannet “Bitcoin kui korruptsioonivaba platvorm”. Konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu.

 

“Korruptsioon esineb meie ümber igapäevanähtusena, kuid kas on võimalik ka teisiti? Täiesti korruptsioonivabalt? Uurime, kuidas tuleb appi tehnoloogia,” tutvustab oma ettekannet Asse, infotehnoloogia ja terapeudi haridusega Bitcoini Eesti liider, kes asutas Eesti esimese krüptoraha blogi, on üks Eesti Krüptoraha Liidu asutajatest ning töötab LHV pangas krüptorahanduse eksperdi ja projektijuhina. Asse hindab maailmas Bitcoini arendusega tegelevatest organisatsioonidest enim Ethereumi ja Bitnationi, kes ootavad krüptoraha-süsteemiga liituma arendajaid ja kõiki teisi aktiivseid ning entusiastlikke kodanikke. Mõlema organisatsiooni puhul vajab ka kohalik, Eesti põhine kommuun organiseerimist.

 

Varem avaldatud videod:

Alar Ojastu – konverentsi moderaatori päevatutvustus ja lõpukõne

Elver Loho – “Kuidas rünnata sõnavabadust 21. sajandil?”

Peeter Proos – “Vaktsiinid ja vandenõud”

Madis Masing – “Kanepi 12 nägu”

Mart Kaasik – “Haridussüsteemi uuendamisest”

Saale Kareda – “Uus inimväärne ühiskond ja kuidas sinna jõuda”

 

Toimetasid Hando Tõnumaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt