Telegrami konverents 2015 VIDEO: Claire Pullinen – “Vastuta ise enda tervise eest”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuni 2015 kell 20:17claire pullinen3. aprillil toimus Salme Kultuurikeskuses esimene Telegrami konverents, mida külastas üle 900 inimese ja kus esinesid ettekannetega 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimest, konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu. Avaldame kõik loengud ka videotena ning täna on teie ees Claire Pullinen teemaga “Vastuta ise enda tervise eest: toitumine, raviviisid ja elustiil”. Claire on üle 10 aasta toitumise ja ravitsemise alal end koolitanud ning otsinud ja leidnud lahendusi, mis teda ja tema pere terveks teevad ja tervena hoiavad.

 

Claire oma ettekandest: “Juba mõnda aega oleme andnud enda väe kellelegi teisele, kes siis ütleb meile, kuidas süüa, kuidas ravida, kuidas sünnitada ja kuidas elada. Aeg on hakata ise oma elu looma, võttes vastutuse kõige eest, mis on meie elus hetkel aktuaalne. See ei olegi oluline, kellele me selle väe oleme andnud. Oluline on see, kuidas see tagasi võtta ja kuidas hakata päriselt ise enda elu elama!“

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali video vasakult alt nurgast HD.

 

Toimetasid Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt