VIDEO: Telegrami konverents 2015 – Madis Masing “Kanepi 12 nägu”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. märts 2016 kell 8:45madis masingTallinnas Salme Kultuurikeskuses toimus 3. aprillil esimest korda Telegrami konverents, mida külastas üle 900 inimese. Kogu programmi kroonisid 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimese loengud. Täna on teie ees kordusena täissaalile läinud ja kõige enam kõneainet tekitanud ettekanne – Madis Masingu “Kanepi 12 nägu”. Madis osaleb konverentsil ka sel aastal, juba sel laupäeval, 26. märtsil, on ta Tuleviku Eesti Visioonisaali moderaatoriks.

 

Masing on koolitaja, kodanikuaktivist ning vabamõtleja, kes on õppinud ülikoolis psühholoogiat, haldusjuhtimist ning hetkel õpib sotsioloogiat. Ta on elanud neljas kanepikultuuriga riigis – Jamaical, Austraalias, Ameerikas ja Kanadas.”

Madis oma ettekandest: “Loenguga “Kanepi 12 nägu“ annan edasi struktureeritud ja sisekaemusliku sisevaate kanepisse 12 erineva rolli, olemuse, energia jms kaudu, puudutades ka kanepitarvitamise negatiivseid pooli. Loengut toetavad teaduslikud faktid, pildi/videomaterjal ning elulised näited. PS. Loeng on teoreetiline, praktikum omal vastutusel.”

 

PS. Parima kvaliteediga vaatamiseks vali video vasakult alt nurgast HD.

 

Varem avaldatud videod:Alar Ojastu – konverentsi moderaatori päevatutvustus ja lõpukõne

Elver Loho – “Kuidas rünnata sõnavabadust 21. sajandil?”

Peeter Proos – “Vaktsiinid ja vandenõud”

 

Toimetasid Hando Tõnumaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt