Telegrami konverents 2015 VIDEO: Toomas Trapido – “Ökokogukonnad”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. juuni 2015 kell 13:06toomas trapidoAvaldame taas ühe ettekande 3. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese, konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu. Tänaseks loengupidajaks on Toomas Trapido, kes õppis Tartu Ülikoolis bioloogiat ning on töötanud Karula Rahvuspargis keskkonnakaitsjana ja Eestimaa Looduse Fondis. Erakonna Eestimaa Rohelised esindajana oli ta XI Riigikogu liige aastatel 2007–2011. Ta on üks liikumise “Teeme ära!“ käivitajaid, ökokogukondade teema arendaja ja rohelise mõtteviisi edendaja.

 

Trapido oma ettekandest: “Mõnekümne aastaga on tekkinud üle kogu maailma tuhandeid ökokülasid-ökokogukondi, millest paljusid võib vaadata kui uue, alles tekkiva elukorralduse esimesi võrseid. Teeme väikese pildimatka läbi Euroopa, sealhulgas ka läbi Eesti ökokogukondade, ja vaatame lähemalt, kuidas nad välja näevad, millised inimesed seal elavad, millega tegeletakse ja mis on laiemad eesmärgid.”

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali video vasakult alt nurgast HD.

 

Toimetasid Hando Tõnumaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt